Какво предпочитат децата Ви - ДК или купешки пюрета?

  • 1 744
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 393
Здравейте, момичета и Честит празник!  bouquet

Искам да направя едно проучване, тъй като дъщеря ми коренно промени хранителните си навици след като я записах на Детска Кухня. Събота и неделя е много трудно, а сега с тези 4 почивни дни .. запрятам ръкавите и започвам усилено да готвя. Дъщеря ми просто отказва да яде купешки пюрета, марката е без значение. Хапва по половин бурканче и дотук. Ако нямам време да сготвя, караме на каши, плодове, плодови пюрета и йогурт.  ooooh!

Как са вашите слънчица през почивните дни и по принцип с охота ли си хапват храната от Детската кухня?  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 111
На детска кухня не смятам да го записвам. Често приготвям пюретата сама, често давам и купешки, повечето ги харесва (т.е. не хареса само един вид).

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ядеше си само купешки пюрета до 1г.6м.Нищо готвено не вкусваше, но после като се разяде ooooh!На ДК не съм го записвала.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 160
Все още яде ДК.
 От зеленчуковите готови пюрета вече нищо не яде , харесва само плодовите .

# 4
  • Мнения: 1 701
Мойто прасенце е всеядно  Heart Eyes /пу-пу, да не му е уроки/, особено след 6 дни боледуване и глад... ще ми изяде ушите!  Shocked

# 5
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
на детска кухня не мисля да я записвам. Naughtyдомашните пюрета приготвени от мен много ги харесва а купешките въобще не ги яде Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 15 215
След като го записах на ДК, спряхме пюретата. Преди това ядеше домашни пюрета.
Между другото, след кухнята много трудно ми беше да го накарам да прояде сготвена от мен храна. Като навърши възрастта, до която можехме да вземаме храна от ДК, направо в чудо се видях.
И до сега му готвя по рецептите от ДК.

# 7
  • Мнения: 503
Мойто прасенце е всеядно  Heart Eyes /пу-пу, да не му е уроки/
И мойто! Wink

# 8
  • Мнения: 27 524
Предпочита пюретата  Peace

# 9
  • Мнения: 1 897
Хапва си с удоволствие от ДК през седмицата  и от пюренцата през почивните дни.  Hug
И моето е от всеядните!

# 10
  • Мнения: 872
Каква марка пюрета предпочитате?Знам,че ХИПП са хубави,обаче са скъпички.Ганчев пък са на сносна цена,но чета доста негативни неща за тях.Опитвам се да правя домашни,но не мога да докарам такова разнообразие

# 11
  • Мнения: 1 897
Купувам всякакви пюрета.Не робвам на определена марка, нито на предразсъдъци 'цена-качество'.
Напоследък забелязвам,че Бебивита и Семпер имат интересни комбинации.

# 12
  • Мнения: 1 897
Сега прочетох ,че сте на 5 месеца. Какви пюрета ядеде-полодови и зеленчукови ли?Сега ли започвате захранването с тях или вече сте ги въвели в менюто?

# 13
  • Мнения: 46 484
До около 1 г. ядеше и домашни, и купешки, тя е всеядна по принцип, няма претенции.
Като стана на 1 г. мина на обща храна, това, което слагаме на масата за нас.

На ДК не съм записвала.

# 14
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Копувала съм само месните пюрета, зеленчуковите съм приготвяла сама.
Сега всичко му готвя аз   chef

Общи условия

Активация на акаунт