Въпрос към мамите, които спят с децата си в едно легло.

  • 1 726
  • 25
  •   1
Отговори
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Здравейте мили мами,

Моето момченце свикна да спи при нас в леглото и вече е почти невъзможно да го преспя в неговото. Честно казано на мен ми харесва да си го гушкам и нямаме с таткото нищо против да спи при нас. Проблемът е, че на когото споделя, всеки ме съветва да не го свикваме така. Ще съм благодарна да споделите опита си и дали сте се сблъсквали с някакви проблеми в бъдеще. Благодаря предварително   bouquet.

# 1
  • Мнения: 4 381
и ние с бебка сме така , а като се замисля и аз като дете все при нашите се намърдвах почти до 2-3 клас Embarassed

# 2
  • Мнения: 1 328
И ние сме така за сега. Simple Smile И ни е хубаво и то мнооооого.

# 3
  • Мнения: 5 790
Да, все още спи при нас от време на време, въпреки че е на 2 год и 9 месеца. Не ме притеснява изобщо. Има периоди, в които иска да спи в нейното си легло, други - в които при нас. Гушкам я и я оставям да спи където пожелае, защото един път ще бъде на 2 години, а докато се обърна, ще е порастнала. И тогава аз ще искам да я гушкам, а тя ще бяга.

# 4
  • Германия
  • Мнения: 8 092
Не виждам проблем, наспани сме всички, леглата са ни залепени едно за друго. Голямото рядко се дотъркалва в нашето легло, има си своя територия от 10-месечен, като се насучеше, се обръщаше в неговото си легло и си спи и до ден днешен така. Сега и 2рото бебе спи при нас.

# 5
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Не виждам проблем, наспани сме всички, леглата са ни залепени едно за друго. Голямото рядко се дотъркалва в нашето легло, има си своя територия от 10-месечен, като се насучеше, се обръщаше в неговото си легло и си спи и до ден днешен така. Сега и 2рото бебе спи при нас.

При вас е весело  smile3501

# 6
  • Мнения: 2 829
И за мен и за мъжа ми е голямо удоволствие да спим в едно легло с нашето детенце. Ние и затова решихме да имаме дете-за да го гушкаме, да го галим, да си играем с него и да му се радваме-ако ще се лишаваме от тези удоволствия, то за какво ни е бебе?

# 7
  • Мнения: 438
И на нас с мъжа ми ни харесва, но съм казала не защото мисля че детето трябва да е по-самостоятено от малко и да остави родителите си да имат малко лично пространство.Не ми се мисли как ще правим секс като поотрасн,ако спи при нас. Rolling Eyes

# 8
  • Pb
  • Мнения: 1 183
не мисля, че има нещо притеснително в съвместното спане, дори напротив. наслаждавайте му се.

# 9
  • sofia
  • Мнения: 562
Каката спеше при нас доскоро. Тогава бебето си спеше в нейното креватче. Имаше период, в който и двете си спяха в креватчетата, но по едно време бебката, започна да се буди и да търси да суче, и за общо спокойствие и удобство я взимам при нас, спим си спокойно и сме доволни. Понякога и каката идва при нас, така всеки си има детенце за гушкане. Ние не правим секс, каква по-добра превенция от следващо забременяване?!  Mr. Green това последното е шега, просто не се сдържах

# 10
  • Мнения: 1 878
Привъзаността за него би могла да стане болезнена и да не иска да се отделя никъде и за нищо, но пък може и да не стане така - риска си е ваш ..............Е всяко удоволствие се заплаща  Wink.

Иначе и ние поспивахме заедно, но до към 6тия месец, после  - марш в съседната стая при батик  Mr. Green Сега се гушим на воля сутрин като станеме и се боричкаме - който загуби прави закуската   chef Е май това все съм аз  Hug

# 11
  • Мнения: 1 877
Боян също спи при нас ,а вече е почти на 4.харесва ни на всички да се гушкаме.Но се питаме какво щв стане,ако и бебчо след някой и друг месец реши да спи в нашето легло?Е тогава ще ни се види тясно.Май ще трябва да сменяме спалнята

# 12
  • Мнения: 3 356
До преди месец ние си спяхме двамцата,а татето арестуван на дивана.Но се преместихме в друга стая след ремонта вкъщи и сега си спи принципно в леглото.(по принцип,защото много се буди и плаче,та се налага да де гушим тримцата от време на време)

# 13
  • Мнения: 2 849
Аз оставям Виктор на спалнята само да заспи и го местя в неговото легло .Нямам си вяра ,заспивам и изпадам в кома .Хайде сега е по-голям,ама като по-малък ,как да го оставя да спи при мен ,ако го затисна ?
Скоро стана в 5  часа сутринта  и го преместих на спалнята ,за да заспи ,аз съответно съм заспала преди него ,събуждам се детето на земята  Embarassed

# 14
  • Мнения: 533
И ние спим сладко тримата наредени един до друг - детското легло е залепено на нашето. Предполагам ще си спим така поне още една година.
Според мен едно дете се отделя да спи самостоятелно или когато е много малко, така че да не разбере какво става или като стане на възраст, когато може да му се обясни или вече да му е интересно да спи в отделна стая. Ние пропуснахме момента, така че ще си се гушкаме.
А всъщност някоя мама може ли да сподели опит кога са успели да отделят детето в отделна стая   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт