Какво правите когато навън е дъждовно и студено?

  • 10 363
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 223
Аз обичам да си седя вкъщи,да гледам телевизия и да ям пуканки.Ако скъпия си е вкъщи го правим заедно,но има и ядки.А Вие какво правите в такова ужасно време?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
И ние така.Утре мислим да отидем до едно село,да навестим,къщичката от детството на мъжа ми.Намерението ни е да сме без свекитата.Стискайте палци,момичета.

# 2
  • Мнения: 1 065
Дремя пред компютъра с прибежки от време на време до кухнята за нещо за похапване.  newsm55
Лошото време  Wear Umbrella cold ми действа депресиращо  Cry и апетитовъзбуждащо eat

# 3
  • София
  • Мнения: 1 235
Дремя пред компютъра с прибежки от време на време до кухнята за нещо за похапване.  newsm55
Лошото време  Wear Umbrella cold ми действа депресиращо  Cry и апетитовъзбуждащо eat

Напряаво ми го взе от устата  Laughing същата съм!

# 4
  • Мнения: 645
Гледаме Франклин за кой ли път! Само и основно него. ooooh!И понеже го гледаме на компютъра, моето лично пространство е отнето...  Laughing

# 5
  • Мнения: 223
На нас ни се щеше да отидем до Банско,но в това време направо никъде не ми се ходи

# 6
  • Мнения: 2 211
Ами вися в БГ-МАММА, зяпам телевизия, играя с детето - ей сега, например отивам да правя пластелинени човечета.

# 7
  • Мнения: 3 622
Много обичам като вали дъжд да стоя на прозореца с чаша кафе и да гледам как вали, а зимата да вали сняг на едри парцали да съм си в къщи и моята каминка си гори  Wink

# 8
  • Мнения: 201
И аз като повечето от вас дремя пред компютъра, ако някой не се е вредил преди мен де ... или обикаляме с малката Билата, качвам я в количката и ... зяпаме, пазаруваме, или в други големи магазини  Laughing

# 9
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Понеже днес цял ден сме си вкъщи със синът ми, малко започва да ми доскучава. Стоя пред компютъра, синът ми гледа някакво филмче. Трябваше да сготвя - и това направих. Разбих се от чистене. Играх си с детето.
Вече започва да ми писва това отвратително време /пък и в петък е рожден ден на Ивчо, а се очертава още дъжд/.
Сега чакам съпругът ми да си дойде и ще изпратя детето в леглото. Ох, това правя...

# 10
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Ами подтискащо и сънливо ми действа това време,общо взето ровя се в нета,играя с бебата и чат-пат се лигавя и на скъпия Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
Ами вися в БГ-МАММА, зяпам телевизия, играя с детето

Готвя по много и така...

# 12
  • Мнения: 745
Ровя се в интернет и си върша неща за които все не ми остава време, та за това понякога обичам лошото време, но не повече от два дни.

# 13
седя на компютъра,мразя да е студено,обичам да миткам с децата навън

# 14
  • Мнения: 936
Ако съм сама - или спя, или съм на компютъра, или ям по много, или върша нещо из къщи.
Ако съм  с децата - играем на нещо, или се мятаме в колата и ходим на разходка по големите магазини.

Общи условия

Активация на акаунт