"Болница на края на града "

  • 4 968
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 462
Момичета знаете ли , че Diema + ще излъчва стария чехски сериал "Болница на края на града " в неделя от 14.20 .След това от 15.20 пък българския "С деца на море ". И във 16.45 часа страхотната комедия с Парцалев "Два диоптъра далекогледство ".
Умирам си от кеф момичетааааааааааа ............... Party Party Party

# 1
  • Мнения: 17 402
Супер, мерси за инфото  bouquet Ще се опитам да гледам, стига да не забравя Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 622
И аз ще ги гледам  Wink

# 3
  • Мнения: 8 999
Поне българските ще ги гледам. Чешката сапунена индустрия не ме влече.

# 4
  • Мнения: 2 407
И аз ще гледам.

# 5
  • Мнения: 17 402
Че "БОлница на края на града" си беше култов сериал. НЕ знам при вас как е, но аз като гледам сега любими стари сериали, не е вече същото. Някак са ми безинтересни, безразлични...Давам пример със Синьо лято- опитах да го гледам наскоро- не се получи. Българските филми обаче не ми омръзват, не знам и аз защо....

# 6
  • Мнения: 5 462
А семейство Мейзга да ви се гледа случайно  Wink Joy Joy Joy ????? А .... ?

# 7
  • Мнения: 4 392
А семейство Мейзга да ви се гледа случайно  Wink Joy Joy Joy ????? А .... ?
Да не черпиш 7-8-9 серийки? Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 3 537
А семейство Мейзга да ви се гледа случайно  Wink Joy Joy Joy ????? А .... ?
даааа Laughing

# 9
  • Мнения: 1 371
За чешкия съм чувала, но не ме блазни да го гледам, но пък българските няма да пропусна.  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 5 462
Всеки делничен ден от 17 часа по Диема Фемили се излъчва семейство Мейзга .УФФФФФФФФ много се накефих като видях в програмата че го дават , въпреки че съм изтървала няколко серии.

# 11
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Че "БОлница на края на града" си беше култов сериал. НЕ знам при вас как е, но аз като гледам сега любими стари сериали, не е вече същото. Някак са ми безинтересни, безразлични...Давам пример със Синьо лято- опитах да го гледам наскоро- не се получи. Българските филми обаче не ми омръзват, не знам и аз защо....
Абсолютно същото е и при мен. Преди време, когато разбрах, че ще дават "Синьо лято" по Евроком, много се изкефих и с трепет седнах пред телевизора да гледам. Е, не беше същото, изобщо не можах да се загледам. Казах и на щерката, ама то е ясно, че тя пък въобще не се впечатли. Даже не можа хич да разбере моя ентусиазъм...

# 12
  • Мнения: 5 462
Всеки делничен ден от 17 часа по Диема Фемили се излъчва семейство Мейзга .УФФФФФФФФ много се накефих като видях в програмата че го дават , въпреки че съм изтървала няколко серии.
Нали няма да забравите ??????? WinkАз само така да ви напомня , да не се отнесете нещо . Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 17 402
Гледахте ли тази сутрин Куче в чекмедже? Аз му хванах края, яд ме е!

# 14
  • Мнения: 5 462
Гледахте ли тази сутрин Куче в чекмедже? Аз му хванах края, яд ме е!
Оооо има си хас аз да пропусна да гледам бг филм , душа редовно програмата за да знам кога и какво ще дават. Wink
Обаче сега гледам семейство Мейзга и тооолковааа се кефя ... аххххх  Party Party Party
И едно време ми харесваше и сега пак си ми харесва.Въпреки че не съм почитателка на анимацията , то този тип анимация обаче много много ми харесва. Ако някой знае подобни филмчета на това моля да ми изпрати линк или поне имената им. Heart Eyes Wink

Общи условия

Активация на акаунт