Ти си това, за което се мислиш, че си.

  • 1 728
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 782
Дали е истина това,че ние всъщност сме това,което се вижда в огледалото или ние можем да проектираме себе си? Можем ли да променим своето мислене, своите чувства, амбиции?
Мисълта наистина ли е невиждана сила, която може да ни покаже едно ново "АЗ"?

# 1
  • Мнения: 4 392
Да, вярвам, че до голяма степен е точно така. Peace

# 2
  • Мнения: 412
Определено е така, но не мисля, че можем да контролираме 100 % от
своето мислене, своите чувства, амбиции?
Мисълта наистина ли е невиждана сила, която може да ни покаже едно ново "АЗ"?

# 3
  • Мнения: 516
Аничка, ако си мисля, че съм висока дългокоса и къдрокоса брюнетка, има ли шанс да стана?
Извинявай за шегата, ама ми е петъчно такова. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 412
И аз все си мисля, че съм много силна, но май не е така. Доказвам ежедневно завидна физическа сила, спрямо теглото си, но не от тая сила се нуждая!
Мисля, че можеш да си наложиш нещо, но не й всичко. Пак нищо не казах, ама точно това ми е в главата!

# 5
  • Мнения: 3 782
Аничка, ако си мисля, че съм висока дългокоса и къдрокоса брюнетка, има ли шанс да стана?
Извинявай за шегата, ама ми е петъчно такова. Simple Smile
Защо пък да не станеш, в своите мисли. Знаеш ли колко пъти като съм нямала настроение и виждам,че хората ме гледат започвам да си вкарвам филми, в които аз съм главната героиня, чувствам се някак извисена, започвам да се усмихвам... Все едно ставам такава каквато ми се иска. Аз също искам да съм висока, ама съм тапичка, е мисля си го понякога,ама не мога да порасна... дори и с милиметри.

# 6
  • Мнения: 3 782
mixture, съгласна съм,че не можеш да си наложиш всичко, ама и според мен не е нужно, в противен случай ще бъде много скучно. Само ако ние можем да управляваме съдбата си... Струва ми се обаче,че на теб точно това ти тежи, императрице.

# 7
  • Мнения: 8 999
Абсолютната истина е тази, която ние си измисляме. Тотален оксиморон. Когато съм с добро самочувствие - никой не може да ми излезе насреща, сдъвкала ли съм се - всичко върви наопаки.

# 8
  • Мнения: 8 999
Аничка, ако си мисля, че съм висока дългокоса и къдрокоса брюнетка, има ли шанс да стана?
Извинявай за шегата, ама ми е петъчно такова. Simple Smile
Защо пък да не станеш, в своите мисли. Знаеш ли колко пъти като съм нямала настроение и виждам,че хората ме гледат започвам да си вкарвам филми, в които аз съм главната героиня, чувствам се някак извисена, започвам да се усмихвам... Все едно ставам такава каквато ми се иска. Аз също искам да съм висока, ама съм тапичка, е мисля си го понякога,ама не мога да порасна... дори и с милиметри.

Извинете, че ви цитирам и двете! Но ми стана страшно смешно, защото аз НАИСТИНА успявам да заблудя много хора, че съм висока!!!!, а не съм!!! Моя позната скоро остана удивена, когато й съобщих ръста си в сантиметри - каза, че винаги е мислела, че съм висока колкото нея /тя е 173, а аз съм 160, не нося високи токчета, просто гледам отвисоко/.

# 9
  • Мнения: 412
mixture, съгласна съм,че не можеш да си наложиш всичко, ама и според мен не е нужно, в противен случай ще бъде много скучно. Само ако ние можем да управляваме съдбата си... Струва ми се обаче,че на теб точно това ти тежи, императрице.
изключително си права, но това не е тема за моите неволи.
п.с. Не се вземам толкова на сериозно, просто дадохме на сина ми императорско име, а щом съм майка на император..... Laughing

# 10
  • Мнения: 3 782
mixture, добре е да не се вземаме прекалено на сериозно. Всички! /Това е мое мнение/

# 11
  • Мнения: 412
аз и това не умея. въобще за нищо не ставам!  Grinning
Честно толкова неща искам да си самонабия в главата,ама не. Аз съм си аз и това е.

# 12
  • Мнения: 1 250
Но ми стана страшно смешно, защото аз НАИСТИНА успявам да заблудя много хора, че съм висока!!!!, а не съм!!! Моя позната скоро остана удивена, когато й съобщих ръста си в сантиметри - каза, че винаги е мислела, че съм висока колкото нея /тя е 173, а аз съм 160, не нося високи токчета, просто гледам отвисоко/.
Извинявай, тази твоята приятелка късогледа ли е?
По темата - моята мисъл не е невиждана сила. Не съм телепатКА, нито мога да гледам в бъдещето. Като се погледна в огледалото, смачкана съм, имам сенки под очите, отеснели са ми дънките или ме стяга шапката, няма никакъв шанс да си помисля, че съм красива слаба и висока. Или аз нещо не разбирам въпроса.

# 13
  • Мнения: 3 782
Inessa кое за теб е по-важно - външната красота или твоята вътрешна? Защо смяташ,че ако не си красива /каквото и да значи това/, но ако се чувстваш такава, или просто ако се чувстваш добре, не можеш да живееш по-добре? Разбра ли ме? Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 3 782
аз и това не умея. въобще за нищо не ставам!  Grinning
Честно толкова неща искам да си самонабия в главата,ама не. Аз съм си аз и това е.
Самонавия Naughty, не така. Трябва да ги осмислиш, да ги оставиш да узреят в теб и едва тогава може да се получи нещо. Защо си мислиш,че не ставаш за нищо, я без такива реплики. Всеки човек е уникален. Ти също!!!

Общи условия

Активация на акаунт