моля посъветвайте ме за ваните

  • 1 320
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 97
Пускам темата по молба на моя приятелка, която днес трябва да ходи да търси вана за банята. Моля ви кажете според вас кои вани са по-добри акрилните или металните и знаете ли къде има по-евтини в София!
Благодарим предварително!  Hug

# 1
  • Мнения: 8 999
Аз лично предпочитам акрилните /имала съм и от двата вида/, но ..... няма вечни неща. И двата вида може да се издраскат, да се захабят, с една дума да се скапят при неправилна употреба. Големият плюс при акрилните е, че са леки и се подменят лесно, също така имат едни специални капаци, които се щракват отпред, вместо да се гради стеничка с плочки, поддържат се по-лесно, но пък монтажът е малко по-особен, така че най-добре е да се извърши от фирмата-доставчик, иначе отказват да ги обслужват гаранционно.
Нашата е полска, беше най-евтиният вариант на пазара. Има всякакви модели, с различни екстри и различни цени - приятелката ти сама ще се увери в това. Изборът, както се казва в една реклама, често зависи от парите.

# 2
  • Мнения: 1 422
Метална, 150 см, от Бриколаж. Металните се почистват по мой опит по-лесно.

# 3
  • София
  • Мнения: 752
Ние сме с акрилна и съм доволна, но нямам опит с металните, за да направя сравнение

# 4
  • Мнения: 3 322
Метална, 150 см, от Бриколаж. Металните се почистват по мой опит по-лесно.

Същата от три дни я имаме... В старото жилище имахме метална - доволна съм ... На свекърва ми е акрилна - ужас просто.. С две думи - ЗА! за метална .

# 5
  • София
  • Мнения: 97
  bouquet Много благодаря на всички! Ще предам на моята приятелка. Много е полезно да чуеш повече мнения и съвети от собствен опит!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт