СУЕ 85 мм/час за бременна много ли е

  • 2 353
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 585
Днес ми излязоха резулататите от  кръвна картина пусната ми от лекар по повод упорита кашлица след болно гърло , но вече гърлото не ме боли , носа ми се запушва за малко вечер , а кашлицата ми се успокоява от бонбони лукчета само , не и от лекарства . Пих оспамокс който много много не ми помогна , но  не съм имала температура , а и сега освен дразнещата кашлица нямам друго за лекуване , но това СУЕ  не е ли прекалено високо дори за бременна , термина ми е след 25 дни . Хемоглобина ми е 106 знам  че влияе на СУЕ , но колко са нормалните стойности за бременна .  От диференцираното броене на левкоцити нямам отклонения от референтните стойности , което би трябвало да изключва алергия , нещо за което л;екаря се съмняваше

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Много ми се вижда...Лекарят ти какво каза?

# 2
  • София
  • Мнения: 4 966
Трябва известно време за да влезе в норми СУе-то след възпаление или настинка./нормално е ,утайката бавно влиза в граници/
Вероятно е от кашлицата...

Сигурно ще те накарат да повториш изследването./след някой друг ден/.

# 3
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
моята беше 50 по време на бременноста когато бях здрава , така че е нормално да имаш  и по висока стойнот при положение че си била болна ,ще спадне ,но ще мине време  Peace Hug

# 4
  • Мнения: 728
Аз съм с СУЕ 65 в 7мес.съм и това според моя гинеколог било нормално,при бременните се увеличавало.Но при теб е по-високо и от моето,затова може би твоя док.знае най-добре.

Общи условия

Активация на акаунт