стерилна урина

  • 3 772
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 336

       Първо извинете ме за не особено приятния въпрос, но утре трябва да давам, а акушерките в Майчин дом не са особено любезни да обясняват. Та имам спомен, че даваха нещо като шишенце с капак и една лентичка вътре. Пишкаш в пластмасова чашка, изсипваш урината в специалното шишенце, оставяш я за 10 сек. и след това ...? Просто не помня какво се правеше, а знам, че утре пак ще съм като пиле  в кълчища. Извинете ме отново за въпроса  Embarassed

# 1
  • Мнения: 1 371
След това чакаш резултатите. Някой да ти ги обясни.  Peace

# 2
  • Мнения: 2 100
За стерилна урина-трябва да се изишкаш в самата стерилна чашка, а не първо в пластмасова и после да пресипваш! Няма логика Simple Smile Лекарката ми ми обясни така - да се взема душ преди пишкането, първите капки да са в тоалетната и след това в стерилното шишенце Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 353
За стерилна урина-трябва да се изишкаш в самата стерилна чашка, а не първо в пластмасова и после да пресипваш! Няма логика Simple Smile Лекарката ми ми обясни така - да се взема душ преди пишкането, първите капки да са в тоалетната и след това в стерилното шишенце Simple Smile
Именно и аз така знам Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 4 585
Сутринта, като станеш, измиваш се, изпишкваш малко в тоалетната и после пишкаш директно в чашката за стерилна урина, затвавяш я и я даваш. Peace

# 5
  • Мнения: 2 005
Да , точно така Peace

# 6
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Сутринта, като станеш, измиваш се, изпишкваш малко в тоалетната и после пишкаш директно в чашката за стерилна урина, затвавяш я и я даваш. Peace


 Peace

# 7
  • Русе
  • Мнения: 2 354
За стерилна урина-трябва да се изишкаш в самата стерилна чашка, а не първо в пластмасова и после да пресипваш! Няма логика Simple Smile Лекарката ми ми обясни така - да се взема душ преди пишкането, първите капки да са в тоалетната и след това в стерилното шишенце Simple Smile
точно така

# 8
  • София
  • Мнения: 6 248
Сутринта, като станеш, измиваш се, изпишкваш малко в тоалетната и после пишкаш директно в чашката за стерилна урина, затвавяш я и я даваш. Peace

На мен са ми обеснявали, че трябва да се измиеш само с вода, никакви препарати и не се триеш с кърпа. И внимавай да не пипнеш с пръсти вътре стерилното шишенце или капака му.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Само да добавя към написаното, че в аптеките продават контейнерчета за урина, които са стерилни и опаковани. Купи си такова, свърши с цялата процедура в къщи и си го занеси в болницата за изследване.

# 10
  • Мнения: 4 111
       Пишкаш в пластмасова чашка, изсипваш урината в специалното шишенце, оставяш я за 10 сек. и след това ...?

Не прави това! Пишкаш в стерилната чашка директно. Купува се от аптека, стотинки струва.

# 11
  • Мнения: 179
Сутринта, като станеш, измиваш се, изпишкваш малко в тоалетната и после пишкаш директно в чашката за стерилна урина, затвавяш я и я даваш. Peace


 Peace
и аз така знам

# 12
  • София
  • Мнения: 676
Само да добавя към написаното, че в аптеките продават контейнерчета за урина, които са стерилни и опаковани. Купи си такова, свърши с цялата процедура в къщи и си го занеси в болницата за изследване.
   Много са удобни  Peace.

# 13
  • Мнения: 871
За стерилна урина-трябва да се изпишкаш в самата стерилна чашка, а не първо в пластмасова и после да пресипваш! Няма логика Simple Smile Лекарката ми ми обясни така - да се взема душ преди пишкането, първите капки да са в тоалетната и след това в стерилното шишенце Simple Smile

 Peace

# 14
  • Мнения: 3 069
За стерилна урина-трябва да се изишкаш в самата стерилна чашка, а не първо в пластмасова и после да пресипваш! Няма логика Simple Smile Лекарката ми ми обясни така - да се взема душ преди пишкането, първите капки да са в тоалетната и след това в стерилното шишенце Simple Smile

Toчно така се прави Grinning

Общи условия

Активация на акаунт