Търся си маникюриска

  • 1 219
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 644
Момичета,препоръчайте ми маникюриска в близост до Дружба 1-София Praynig
Моята се премества в другия край на София и с това дете/а и скоро почвам работа/ ще ми е трудно да ходя Cry
В момента съм с акрил,но мисля да го сменям или с гел или с нещо по-ново
Помагайте моля Praynig

# 1
  • Мнения: 17 546
Салон "Нефертити" Др-1 бл.70 по линията на авт.604 и тр.11 Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 320
Преди ходих в Дружба 1, точно до езерото в един блок, но незнам кой номер беше, в него има и зоомагазин и видиотека, а точно зад блока се намира супермаркет "макс". Бях много доволна, но ми е доста далече да ходя и затова я смених.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 644
Салон "Нефертити" Др-1 бл.70 по линията на авт.604 и тр.11 Peace
Писах ти на лични Hug

# 4
  • Мнения: 17 546
Отговорих ти! Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 3 644
Момичета помагайте- в страшна безисходица съм!!!
Обиколих салоните в Дружба 1- няма маникюриска ,която да слага гел или акрил Cry
В двата салона,предложени ми от момичетата- пише НОКТОПЛАСТИКА,ама не го правят,че каква правят тогава Close Confused
Моля ви,вече съм за маникюр,2 нокътя ми се отлепиха и незнам къде да ги направя,хич не ми се иска чак до Люлин да влача детето ,при моята маникюриска Cry Cry Cry
Сериозно ,кажете къде в Дружба1 или 2,Младост 1,2 или поне около Окръжна болница и Плиска има маникюриска ,поставяща гел или акрил
Не искам да си помисли някой че е реклама,просто имам нужда от помощ-ако искате пишете ми на лични,ако смятата че ще имате проблеми с модераторите
Благодаря предварително и ще чакам Hug

# 6
  • Мнения: 17 546
Другия салон е в Мл1-а сега как да обясня обаче... Там има една ветеринарна клиника която ако вървиш по първата (най-старата) пътека от спирката към квартала се пада в дясно до някаква пицария (не "Джовани" която е с/у Стил99). Салона е точно зад този блок в една нова кооперация. Маникюристката е Ина, обаче за гел... пак не съм убедена. Ще намеря телефона и ще ти го дам на ЛС. Peace

# 7
  • Мнения: 633
За Младост 1 мога и аз да предложа салон с маникюристка, която прави гел - аз ходя там за обикновен маникюр, но съм сигурна и за тези процедури. Ходя от скоро там, но явно момичето си го бива, защото аз съм доволна много, а и часовете и са пълни (записвам си час за след 7-10 дни). Салонът, чието име не се сещам сега  Embarassed , се намира в една нова сграда срещу блок 48. В същата сграда има магазин на Gorenje. Ако те интересува ще ти дам телефон и на салона, и на маникюристката. Тя се казва Цвети.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 644
За Младост 1 мога и аз да предложа салон с маникюристка, която прави гел - аз ходя там за обикновен маникюр, но съм сигурна и за тези процедури. Ходя от скоро там, но явно момичето си го бива, защото аз съм доволна много, а и часовете и са пълни (записвам си час за след 7-10 дни). Салонът, чието име не се сещам сега  Embarassed , се намира в една нова сграда срещу блок 48. В същата сграда има магазин на Gorenje. Ако те интересува ще ти дам телефон и на салона, и на маникюристката. Тя се казва Цвети.
Ще чакам,благодаря ти

# 9
  • Мнения: 633
Писах ти ЛС. Да ни се похвалиш после с новият хубав маникюр  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 3 644
Вече си записах час за края на седмицата,при маникюристката ,която ми предложи Кристал/устройва ме и като място,близо ми е, и като цена/
Много съм  благодарна на всички ,които се отзоваха на молбата ми за помощ
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт