За салоните на Капанов

  • 1 532
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 003
и по специално за салона му в Борово-просто ужасен, ходих там две години и бях много доволна.Но явно на хората нещо им стана започнаха да записват чесовете през 15 минути и постоянно се налагаше да чакам, след това по телефона ми казаха, че при моя фризьор няма места за една седмица напред, а като му се обадих той ми каза, че има свободен час още същия ден.Накрая най-добрите им фризьори напуснаха и сега са останали само некакви неуметници взети направо от курса, които ама грам незнаят за какво става въпрос.Явно господин Капанов не знае какво се случва в салоните му

# 1
  • Мнения: 1 180
А всъщност, защо всички добри фризьори си тръгнаха от въпросния салон!? Толкова време ходих там, а сега - последния път бях много разочарована...

# 2
  • Мнения: 1 003
защото неиздържаха на напрежението постоянно клиентите им да чакат и да ги питат какво става, а и не им даваха да обядват-цел ден седят прави и немат минутка спокойствие, защото собствениците са алчни.Мишо и Марин сега имат салон малко по надолу от Капанов, а Диди е срещу Мараята

# 3
  • Мнения: 6 711
Аз съм ходила два пъти в салона на бул. Хр. Ботев. Там първия път ме подстригаха много добре, останах супер доволна (може и да съм ги хвалила след това ooooh!), но втория път като ходих при същата фризьорка - така ме претупа набързо, нищо и половина не направи, много ме беше яд Tired.
Преди мен имаше една турбо-фолк бомба, с която се лигавеше поне 20 минути, да й изсуши краищата на косата  ooooh!
Много тъпо се почувствах, тъй като аз винаги ходя съвсем обикновено облечена, дори и да имам пари да ги купя всичките, просто съм такава. И се почувствах много тъпо, че се държаха толкова пренебрежително с клиент, който не е с потник за 150 лв., а на всичкото отгоре - и услугите влошени Sick

Повече при Капанов  Stop

# 4
  • DE
  • Мнения: 521
защото неиздържаха на напрежението постоянно клиентите им да чакат и да ги питат какво става, а и не им даваха да обядват-цел ден седят прави и немат минутка спокойствие, защото собствениците са алчни.Мишо и Марин сега имат салон малко по надолу от Капанов, а Диди е срещу Мараята

Моля те, кажи ми, че Веси не се е махнала, прибирам се в БГ след 2 дена и с такова нетърпение чакам да ида да ме разкраси! Последно бях преди 2 месеца в салона, стори ми се, че Мишо си беше там, или пък беше по-миналия път - преди 4 месеца...newsm78

# 5
  • Мнения: 122
 И аз от  много отдавна спрях да ходя в салона му на Ботев, не бях доволна от много неща , сега ходя при Чочо прекрасен е , но нали знаете приказката" господаря дава , падаря не" важи с пълна сила за останалите му (понеже готините му напуснаха) работници  и напоследък  ми се случва да се чувствам много тъпо, че се държат  пренебрежително и избирателно с клиентите  и то към редовните и с предварително запазени часове , всичко написано от ЛУРДЕС важи и за тях  -  още повече, че са съвсем наясно с възможностите на клиентите без значение кой как е облечен или по- точно съблечен , но за съжаление няма как сама да си правя косата  и в последно време ходя само, когато Чочо е там и въпреки основателните му забележки те са си те, от едното ухо им влиза от другото излиза ..... Confused

# 6
  • Мнения: 1 180
Мишо и Марин сега имат салон малко по надолу от Капанов, а Диди е срещу Мараята

Къде е салона на Мишо и Марин?

# 7
  • Мнения: 1 003
Веси още е в салона за сега, Мишо и Марин са на същата улица където е салона на Капанов малко по надолу от дясната  страна, ако идваш от салона на Капанов в посока бул.Гоце Делчев като видиш едни малки стълбички и едно кафенце, те са точно до кафенцето.На лични мога да дам тел.за връзка

# 8
  • София
  • Мнения: 1 956
И аз ходя в този салон. Но започнаха да ми вдигат цената. Явно имат различни ценоразписи за различните клиенти. Не се обличам и гримирам богаташки. Съвсем средностатистически. Но давам бакшиш на фризьорката ми като съм много доволна... Обаче нещо започна да ме подстригва не много по вкуса ми... Имах неблагоразумието да заведа мъжа ми там миналия месец - направо го окепазиха! Отдавна мисля да сменям салона.

# 9
  • DE
  • Мнения: 521
Веси още е в салона за сега, Мишо и Марин са на същата улица където е салона на Капанов малко по надолу от дясната  страна, ако идваш от салона на Капанов в посока бул.Гоце Делчев като видиш едни малки стълбички и едно кафенце, те са точно до кафенцето.На лични мога да дам тел.за връзка

Благодаря, сестра ми днес е ходила при Веси, каза, че наистина са започнали да претупват клиентите откъм време - вече започвам да се замислям, дали да отида там - много харесвам Веси, откакто са го отворили този салон все там ходя и ще ми бъде ужасно неприятно, ако трябва да си търся друг фризьор. Май ще им дам още един шанс, пък после ще видим  Peace

# 10
  • Мнения: 1 003
те фризиьорите не са виновни, ама като им записват часове през 15 минути няма как да не те претупат. а на Ботев дигнаха цените като за световно и много ме дразнят, защото много се чака и ако е сутрин никога не идват на време

# 11
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз съм ходила два пъти в салона на бул. Хр. Ботев. Там първия път ме подстригаха много добре, останах супер доволна (може и да съм ги хвалила след това ooooh!), но втория път като ходих при същата фризьорка - така ме претупа набързо, нищо и половина не направи, много ме беше яд Tired.

За коя фризьорка става въпрос,ако не е тайна? Rolling Eyes

# 12
Знае ли някой, къде се намира салона на фризьора Жоро Петков?

# 13
  • Мнения: 1 322
Жоро Петков работи в Кемпински.

Общи условия

Активация на акаунт