хроничен синузит?

  • 2 548
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
здравейте ,
много се рових докато откртия нещо за лечение на хроничния синузит, но все намирам такива които имат в момента възпаление на синусите  с болка и гнойни секрети. При мен случая е такъв, че от пролетта съм с хрема само сутрин -воднисти секрети, които след като ги изкарам ми се отпушва носа. И така до следващата сутрин. Миналата година бях пак така, но след морето всичко отшумя, но сега уви промяна няма.
Моля Ви дайте ми предложения да се справя с мъчителната сутрешна хрема. Не искам да се тъпча с антибиотици.

# 1
  • Мнения: 1 559
Класическа хомеопатия.
Излекувах хроничния си синузит (12-13 годишен) с хомеопатия.

# 2
  • Мнения: 200
Ако може ми кажете името на препарата, което да ми е насочващо.

# 3
  • Мнения: 4 414
Ако може ми кажете името на препарата, което да ми е насочващо.
хомеопатията не лекува симптоми. лекува човека като цяло. поради това, лечението е индивидуално. няма "препарат", който да става за всички. ако мислиш да се обърнеш към хомеопатията, аз бих те посъветвала да прочетеш първо как лекува и каква е концепциатя за здраве и болест на тази наука. закованата тема тук е добро начало. после си намери читав класически хомеопат/във форума има много теми, в които се обсъждат хомеопати/ и действай Hug
успех  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 559
Агнешка е написала това, което щях да отговоря.
Лекарството, което помогна на мен, обхваща моята картина в момента, в който ми е предписано. Това, че е помогнало на мен, не означава, че ще излекува хроничен синузит при друг човек (синузитът е само симптом, изолиран от цялостната картина).
Ако искаш да се лекуваш с хомеопатия, обърни се към класически хомеопат.
Успех!

# 5
  • Мнения: 83
venducia,

това което описваш изглежда да е хроничен, може и алергичен, ринит. което е по-добрият вариант, но не означава, че трябва да се пренебрегва! аз съм с такъв от години. пролетта ходих на акупунктура + йомейхомасаж и сега се чувствам добре, но чакам да дойде по-студеното време за да разбера истинския ефект. освен това докторът ми каза, че поне няколко ранни пролети трябва да мина прецедурата за да се излекувам напълно. иначе и аз мислех за хомеопатия, но реших първо това да пробвам.

мария

# 6
  • София
  • Мнения: 210
Аз бях с ужасен хроничен синузит и благодарение на иглите на един китайски доктор вече от 3 години съм ОК.

Общи условия

Активация на акаунт