Един бърз въпрос за боята...-още един въпрос

  • 1 084
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 966
Момичета боята или къната се слагаше на мръсна коса? newsm78

Сега си взех една боя,но косата ми е на два дни,дали трябва първо да  я  измия  или мога директно да мажа?
Мерака ми е сега да се боядисам тази вечер,за това и озаглавих темата като"бърз въпрос".

Мерсиии Hug

Последна редакция: вт, 04 сеп 2007, 00:27 от Исайкова

# 1
  • Мнения: 2 829
боята се слага на мръсна коса Peace,
поне аз така моята я слагам

# 2
  • София
  • Мнения: 819
И едно време къната, и сега боята винаги клепам на мръсна коса Peace

# 3
  • Мнения: 444
Светлите бои май бяха на чиста (но не съм много сигурна ) , а тъмните със сигурност на мръсна !

# 4
  • Мнения: 4 496
Боята слагам на мръсна коса,но ми се е случвало да реша да се боядисвам,а на последното миене да съм сложила балсам-е,мия и боядисвам... Grinning

# 5
  • Варна
  • Мнения: 815
И двете знам, че се слагат на мръсна коса.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
Много ви благодаря за скорострелните отговори!    bouquet

Отивам да се боядисвам. Wink

Може да се закрие темата.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
На мръсна коса!  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 4 966
Момичета,срам не срам се сетих още нещо.
Боядисах се.Сега изчаквам действието.После слагам ли шампоан или изплаквам само с вода.... Embarassed???????

# 9
  • Мнения: 66
само с вода без шампоан, чак утре или ако имаш възможност вдругиден си измии косата с шампоан

# 10
  • Мнения: 3 782
Исайкова, следващия път когато решиш да се боядисваш просто прочети упътването! Peace
Аз като боядисвам мама почти всеки път с различна боя /и то на Палете/ пише различни неща - един път на суха, един път на мокра,на чиста или мръсна коса.
А за шампоана, аз мисля поне веднъж трябва да се изплакне с шампоан след като си се боядисала.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
Аничка,бе 2 пъти прочетох опътването,но не пишеше чиста или мръсна да е косата.
А за шампоана,съответно-се притеснявах да не остане мръсна косата.

Както и д а е,боядисах се.Лошото е ,че си потъмних цвета и вместо кафяво,ми стана почти черно Cry Confused,но постоях май малко повече с боята,за това.
Здраве да е...

Мерси още веднъж.

# 12
  • Мнения: 17 407
Каква марка е боята? НЕ се притеснявай, след няколко измивания няма да е черна. Аз винаги си я измивам с шампоанм, щото се боядисвам черна и няма измиване само с вода.

# 13
  • Мнения: 3 782
Той ще се отмие цвета, не се притеснявай, ама верно каква е марката боя? Ти не беше ли с леко червеникава коса?

# 14
  • София
  • Мнения: 4 966
АМи Лореал-кастинг

Аничка,бях с кафяв цвят,може на осветление да е имало съвсем лек нюанс на червеникаво...Такъв си ми беше естествения цвят.
Сега малко ме е яд,че се боядисах,защото нали се потъмни цвета,а аз исках даже по светличко.

Но карай.
Уж за да има повече блязък.Е поне блясъка го има,и трите бели косъма ги няма.

Общи условия

Активация на акаунт