От коя банка теглихте кредит?

  • 5 192
  • 64
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 549
Здравейте, предстои ни теглене на кредит и искам грубо да събера първи впечатления. Моля ви да гласувате и ако искате споделете опит или дайте напътствия Mr. Green

# 1
  • Мнения: 3 360
Райфайзен

# 2
  • Мнения: 17 546
ДСК, техни клиенти сме от години и вече ползваме преференции по лихвите на кредитите. Не мога да ти дам напътствия, защото всеки гледа индивидуално на тези неща. За мен са достатъчно коректни и процедурите им се опростяват все повече. Имам и кредитна карта от ОББ, която беше грешка, от към лихвен процент, такса на банкомат, месечна вноска и какво ли още не, та даже не мога да пазарувам с нея на терминалите в магазините, така че ОББ - вече не!

# 3
# 4
# 5
# 6
# 7
  • Мнения: 47
ОББ, но не съм доволна от тях

# 8
  • Мнения: 6 029
първо ОББ... после взехме от Биохим на двойно по-ниска лихва и върнахме кредита на ОББ.

# 9
  • Мнения: 2 085
Биохим

# 10
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
първо ОББ... после взехме от Биохим на двойно по-ниска лихва и върнахме кредита на ОББ.
Бреееей как стават тези работи  Shocked Всички банки имат приблизително еднакви проценти на лихвите по ипотечните кредити, би ли обяснила по-подробно и аз обмислям подобна процедура, но не намерих подходящо решение  newsm78

# 11
# 12
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Булбанк.

# 13
  • Мнения: 6 029
първо ОББ... после взехме от Биохим на двойно по-ниска лихва и върнахме кредита на ОББ.
Бреееей как стават тези работи  Shocked Всички банки имат приблизително еднакви проценти на лихвите по ипотечните кредити, би ли обяснила по-подробно и аз обмислям подобна процедура, но не намерих подходящо решение  newsm78

Simple Smile стават. когато взехме кредит от ОББ лихвите на потребителските кредити бяха около 16-17-18%. след около година мъж ми взе кредит на преференциална лихва от Биохим 9%, защото фирмата, в която работи е клиент на банката:)

но не става въпрос за ипотечен кредит.. аз разбрах, че за кредит по принцип, а не за ипотечен.

# 14
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Така, както си го описала ми се изясни, но за потребителски може и да стане, но за ипотечен си държат почти еднакви лихви, понеже сумата е голяма и не искат да изтърват клиенти  ooooh! Мерси все пак, ще се поинтересувам по темата, че ми предстои теглене на потребителски скоро време  Tired

Общи условия

Активация на акаунт