инсе в Пловдив

  • 6 513
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 284
Предстои ми инсеминация.Препоръчайте ми клиника.

# 1
  • Мнения: 728
сем.Д-р Даскалови-Медикус Алфа.Късмет!

# 2
  • Мнения: 1 284
БЛАГОДАРЯ!А някаква информация за цените там?

# 3
  • Мнения: 728
УЗИ+снимка=30лв.,преглед=25лв.За инсе(процедурата) незнам,но в П-в варира около 400лв.

# 4
  • Мнения: 4 324
Предстои ми инсеминация.Препоръчайте ми клиника.

elgedel а при кой лекар си била до сега? Какви изследвания сте правили?

Последна редакция: вт, 04 сеп 2007, 10:20 от Верити

# 5
  • Мнения: 150
Др Минев ти препоръчвам!Аз съм бременна от втората инсеминация при него.Ако искаш пиши на лични ще ти дам кординати!

# 6
  • Мнения: 1 284
Верити,посещавах д-р Матеев в клиника "Бора",но нещо не см доволна.До сега никакъв резултат,само пилеене на пари и нерви.

# 7
  • Мнения: 4 324
elgedel темата ти е по скоро за подфорума "Проблемно забременяване". Тук ще я видят много малко момичета и няма да получиш много отговори. Ако искаш мога да я преместя.

Преди инсеминация се правят няколко задължителни изследвания - тест за проходимостта на тръбите ти, хормонални изследвания и спермограма при мъжа ти. Правили ли сте?

# 8
  • Мнения: 1 284
Хормонални и спермограма само.На въпроса ще ми прави ли цветна снимка,каза,че нямало смисъл.Това разбира се ме учуди,но все пак му се доверих.Е,явно съм сбъркала.Щом можеш,премести темата,само кажи къде да я търся,все пак съм новак!Благодаря ти!

# 9
  • Мнения: 4 324
Местя я, ти ще видиш къде е, няма как да пропуснеш - ще има линк, а иначе темата ти отива в подфорум "Проблемно забременяване и рискова бременност"

# 10
  • Мнения: 1 284
О.К.Още веднъж БЛАГОДАРЯ!

# 11
  • Мнения: 4 324
И сега по същество Simple Smile
Трябва ти тест за проходимост на тръбите.
От колко време правите опити за бебе?

# 12
  • Мнения: 531
В Пловдив бих се доверила само на Д-р Даскалова за обработка на спермата. Цените варират от 400-500 лв.
В София инсето при Стаменов или Персенска е 200 лв.
Успех!
И си снимай тръбите, непременно!

# 13
  • Мнения: 1 284
Женени сме от 10 години,но сериозни опити правим от около година,

# 14
  • Мнения: 7 718
Бих ти препоръчала д-р Бабаков за консултация, останах с много добри впечатления от него, внимателен, възпитан човек, перфектен специалист.

Общи условия

Активация на акаунт