Как да свикна с това положение?

  • 4 862
  • 47
  •   1
Отговори
Запознавам ви набързо как стоят нещата. С мъжа ми се взехме по любов преди да се оженим връзката ни беше прекрасна без съмнения и подтискане чувствах се оценена ,най-прекрасната и най-желаната от него.Обаче какво стана след това така и не разбрах ,но той се оказа много ревнив, а най-странното е че никога не го показва директно или да говори за това но вижте как действа ooooh!Започва да ме унижава с всяка срещната жена хвърля крадешком погледи на всяка най-обикновена сервитьорка , а те може би знаете, само това чакат някой да им обърне внимание #2gunfireВече не ми се ходи никъде с него кара ме да се чувствам като парцал. След като мислих дълго си давам сметка ,че това е неговия израз на ревността му защото все пак ще уточня че аз съм доста привлекателна дано не прозвучи нескромно и обирам мъжкото внимание където отидем. И разбирате ли как ми го връща той като обръща внимание на разни никаквици .Говорили сме отрича а и му става приятно че се дразня. Когато му покажа наистина красиво момиче ми отвръща не ме занимавай с разни фолкаджийки и т.н. Как да постъпя че да го накарам да си показва чувствата и да не бъде толкова отмъстителен към мен?
Дано сте схванали какво питам? Има ли други като в моята ситуация Мислила съм и за развод Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 425
А не си ли ти ревнивата?  Thinking

# 2
Това не е ревност и ти да си на мое място ще с е подразниш иначе трябва да си човек който не държи на себе си.  PeaceПускам темата за да ми помогнете , ако е възможно , а и предполагам че и други изживяват нещо подобно нямам желание да се оправдавам или да се заяждам)

# 3
  • Мнения: 2 336
А ти давала ли си му поводи за ревност? Ами дай му един два пъти - виж как реагира. Като пофлиртуваш открито ще ти стане ясно що за ревност е неговата.

# 4
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Ти пък искаш всички тебе да гледат, даже и мъжа ти  Twisted Evil ... За него нищо не казваш, просто става, така ли ? Ами повъзхищавай му се ти малко, нали знаеш, най привлекателното нещо е желанието в чуждите очи  Simple Smile ... Вместо да се оглеждаш кой те гледа гледай него, прави му комплименти, по-скромно облекло като излизаш, нека него да го забележат малко.
Когато се заглеждат в мъжа ми и двамата се забавляваме  Simple Smile ... Подчертавам че никога, никъде не сме търсили чуждо внимание, не знам какво значи това Laughing, но ако някой настоятелно ми "заоказва внимание" първо ще ми е неудобно и виновно че съм го предизвикала. Колко си привлекателна има значение само за мъжа ти вече  Crossing Arms. Колкото и хубави крака и други работи да имаш, има дрехи които да ги подчертават без да "обират мъжкото внимание"  Simple Smile.  Ако не мислиш така значи имаш нужда от повече живот "на витрината". Ако мъжа ти не може да понесе положението значи не е сигурен в твоите чувства и ти отмъщава за това.

# 5
  • Мнения: 6 576
Честно казано нищо не разбрах.....  Embarassed Мъжът ти гледал крадешком келнерките и това те унижавало, пък било и израз на ревността му   #Crazy
Не се заяждам, но как точно те унижава? Флиртува ли открито, смига ли им, пощипва ли ги или що....?
Ако не е сляп, няма как да не вижда другите хора.
Отпусни се малко, спри да си гледаш пъпа и не търси проблеми, когато ги няма - това е съветът ми.

# 6
Да флиртува с тях и то с най грозничките  Twisted EvilНе смятам че съм център на вселената даже съм срамежлива , не го карам и да ревнува просто се е случвало както вървим някои да помоли да ме снима и той озлобява или пък ме гледат много настойчиво и предполагам че той се чувства некомфортно .......Е, незнаех че в началото на връзката външността е предимство , а после се оказва недостатък той се опитва да ми скапе самочувствието всеки божи ден .Просто го превъзхождам като визия и той си изкарва този комплекс на мой гръб.Кажете как да се защитя ,може би да спра да излизам с него та да се чувства по-комфортно. Държи се неадекватно притеснява се от всяко женско присъствие и мисля че го прави нарочно ,но сякаш по ваше мнение вината е в мен ThinkingНай-вероятно го пренебрегвам без да се усещам и той така ми отмъщава,незнам. А иначе не искам само мен да гледа дала съм му свобода ,ако иска и да кръшне ,но когато е с мен искам да ме уважава!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 826
......просто се е случвало както вървим някои да помоли да ме снима .....

Чак ми е малко странно как се разхождаш с МЪЖ и някой те моли да те снима ...обикновенно мъж до жена всява поне малко респект ...
... или си някакво чудо на природата , на което не може да се устои  Laughing Laughing
Да ти кажа разказа ти ми се струва малко преувеличен,да не кажа абсурден и доста детски.
Сори немога да бъда обективна.  Rolling Eyes
 Mr. Green

Последна редакция: пн, 03 сеп 2007, 20:55 от zuziii

# 8
  • София
  • Мнения: 2 840
...просто се е случвало както вървим някои да помоли да ме снима и той озлобява  .......

Сигурно в някой курортен град живеете, че то из другите градове хората обикновено не се разхождат с фотоапарати и амбиции да снимат жени по улиците.
Освен ако не си фолк звезда, де....

# 9
  • Мнения: 25 441
Хм, аз пък си помислих, че си нямаш понятие по какъв тип жени си пада мъжът ти.  newsm78
Явно не си пада по сурогатите или т.нар. фолкаджийки, на които като им махнеш дрехите и грима, нищо не остава. Много мъже се отвращават от прекаляването с грима и фьешъна.  Mr. Green
Човекът явно си пада по естествената красота, ти самата как изглеждаш? Дали в стремежа си да привличаш чуждите мъже не отблъскваш собствения? Замисли се!  Peace

# 10
  • Мнения: 417
И как така ще те спре някой непознат и ще те снима? newsm78 Това нещо не мога да го разбера.И ти съгласяваш ли се?
Я дай насам една снимка да те видим. Wink

# 11
  • Мнения: 3 647
само не мога да  разбера едно -> защо  сервитьорките са  никаквици   newsm78
 Това ,че работят  като  сервитьорки не ги прави  автоматично никаквица- а теб защото си клиент кой знае каква класна особа  Stop

# 12
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287

Дано сте схванали какво питам? Има ли други като в моята ситуация

Честно казано не схванах. И проблема ти не схванах. Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 2 161
И разбирате ли как ми го връща той като обръща внимание на разни никаквици .
Ето тази част изобщо не ми хареса.И  не ти съчувствам.Абе направо хак ти е!

# 14
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Ами щом е така развеждайте се и това е,нека ходи при никаквиците,а теб в случая няма какво да те мислим Mr. Green Mr. Green.....хубава жена си,а мъже настойчиви колкото искаш Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт