ОДЗ №18 "Карлсон" в Младост2

  • 3 396
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 155
 Моля мамите, на които децата им са посещавали и посещават тази детска градина да споделят мнения. Доволни ли сте от това детско заведение? И задължително ли е детето ми да ходи преди това на ясла там и после да премине в детската градина или не е. Трябва вече да подам някъде молба за да чакам ред, а незнам къде. За инф-я живея в Младост 2 и търся добра детска градина в района. Мерси предварително! Peace

# 1
  • София
  • Мнения: 109
И аз се записвам да следя темата Simple Smile

# 2
  • Мнения: 581
Моето дете е в "Карлсон" и съм много доволна!
От три дни започна на градина и още нямам впечетления от госпожите на групата, но като цяло ми изглеждат много добри и внимателни. От персонала в яслата бях много доволна - детето беше спокойно, ходеше с желание, винаги беше чист и нахранен. От директорката също съм с много добри впечетления.
Не знам дали е задължително посещаването на ясла, за да продължи в градината, но предполагам, че поне е по-лесно, защото от нашата групата всички деца се прехвърлиха и в градината и вероятно са приели само няколко нови деца.
Само една корекция - номера на градината е 14 ОДЗ /преди откриването на яслата през декември 2006г. беше 18 ЦДГ, но вече е ОДЗ и е с нов номер/.

# 3
  • Мнения: 39
Здравейте, това ОДЗ съм харесала за малката ми дъщеря, че каката ходи в 39 СОУ и ще ми е удобно, но ми казаха че е частно. Ще следя темата за отговори от мамите който знаят и имат впечатления от ОДЗ -то.

# 4
  • Мнения: 581
До преди 2 години в част от градината имаше частно езиково училище "Дорис Тенеди".
Сега си е нормално ОДЗ  Peace

# 5
  • Мнения: 2 407
Дъщеря ми е във втора яслена група и съм доволна.Базата е много добра, а яслата е чисто нова- ремонтирана.

# 6
  • София
  • Мнения: 188
Записвам се и аз. Ние още сме малки за ясла, но си мисля да я дам някъде Септември-Октомври 2008, че да свикне преди да тръгна пак на работа newsm78

# 7
  • Germany
  • Мнения: 7 932
Аз света обърнах да запиша малкия там и не става и не става. Почти до блока ни е, подадох молба на 4.01.2007 и директорката ми каза че ще го вземе... да ама не. Юни като отидох да проверя какво става се оказа, че имало много деца и няма как да го вземат. Е, сега ходи в една дет. градина на Плиска да ми е близо до работата. Съвета ми е още от сега да отидеш и да се разбереш с директорката, но поискаи входящ номер, ако пуснеш молба да не стане като с мен.

# 8
  • София
  • Мнения: 188
Мерси за инфо-то Мони Hug

# 9
имам син 2 клас който посещаваше 4 год.одз14карлсон.много съм доволна от целия персонал и най-вече от г-жа.савова,г-жа.маринова и леля гриша.нямам никакви забележки.сега искам да запиша малкия ми син за ясла от септември,но незнам какво ще стане.записването ставало през инернет.друга хубава градина е номер28 при макдоналдс.

Общи условия

Активация на акаунт