Споделяте ли?

  • 709
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 782
Една китайска поговорка казва: "Веднъж след като сте получили подарък с голяма стойност, Вие трябва да го споделите с другите"
Ние лицемери ли сме, обичаме ли само себе си? Затворени ли сме в себе си? Какво споделяме с другите, с нашите приятели - само лошото или и хубавото?Предубедени ли сме към самият акт на споделянето, особено на това, което е хубаво?

# 1
  • Мнения: 4 665
Имам приятелка, една единствена. Споделяме и болките и радостите. Боли ме за нея, както и тя се радва за мен в миговете ми на щастие. това ми е достатъчно. Практично погледнато на въпроса, ако едната е нямала пари сме излизали със средствата на другата Laughing

# 2
  • Мнения: 1 629
Споделям, ами, въртим едни дрехи, мебели, че и коли. Къде в семейството, къде с приятели, къде общонационално.

# 3
  • Мнения: 15
само с най-близките приятелки.То в днешния свят да не знаеш на кого да вярваш...Но с момичетата(ние сме си 4 и от даскало сме си много близки)много обичаме сбирките по женски.И добро и лошо всички го споделяме...Нали това е смисъла на семейството и приятелите-да имаш на кого да се опреш,когато имаш нужда и да има кой да се радва с теб,когато си щастлив Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2 070
С избирателна пропускливост.... Според настроението. Като по-малка по-лесно споделях. Лесно споделям или пред абсолютно непознати или пред стари приятели само... С роднини вкл и майка ми споделям като опре ножа до кокала, даже и за сериозни глобални решения и промени в живота ми. Понякога и пост фактум даже.

# 5
  • Мнения: 984
Споделям всички материални и духовни придобивки с моето семейство.
Пример: през пролетта взех голям хонорар за добре свършена работа и веднага резервирах за почивка през лятото на Албена.
Пример: споделям цялото си свободно време с дъщеря си и мъжа си.

# 6
  • Мнения: 1 568
[b][color=navy]Ако става въпрос,за материални неща-давам! Давам постоянно,не ми свиди,ама никак! Иска ми се да имам повече,защото ще давам много повече!
[/color][/color][/b]

# 7
  • Мнения: 3 782
само с най-близките приятелки.То в днешния свят да не знаеш на кого да вярваш...Нали това е смисъла на семейството и приятелите-да имаш на кого да се опреш,когато имаш нужда и да има кой да се радва с теб,когато си щастлив Rolling Eyes
Много вярно казани неща, за жалост аз установих,че нямам приятели или поне не такива каквито ми се иска. За хубавото винаги се намират, ама за лошото само дават идеи, то и аз идея за по-лошо мога да дам. В този ред на мисли съм съгласна с Mишмиш, споделям всичко с воето и неговото семейство. Те поне няма как да излъжат в емоциите си.

# 8
  • Мнения: 2 161
Уж не споделям много,а усещам,че тук съм го ударила на откровения.

# 9
  • Мнения: 516
Всичко споделям аз. Горките ми приятелки. Аман от мен!

Общи условия

Активация на акаунт