Споделете - 20...Есенна соната...

  • 18 107
  • 1 023
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 070
Ако искате ще махна това от заглавието и ще оставя само Споделете-то.

# 1
  • Мнения: 442
не, моля те! много ми харесва. обичам есента.
всъщност, аз не съм от редовните тук. както кажат останалите.

# 2
  • Мнения: 4 371
Хубаво е.
Обаче(едно голямо такова) - не обичам чорапи и обувки, краката ми се чувстват като затворници Crossing Arms Да живеят сандалите и чехлите Crazy

# 3
  • Мнения: 516
Май и аз започвам да обичам есента. До сега незаслужено я пренебрегвах.Пораствам!

# 4
  • Мнения: 4 406
вярно ли до 20 го докарахме от споделяне...брееей.
прогнозирам да родя към Споделете -488

# 5
  • Мнения: 71
Въпреки че небето над града е мрачно и се чуди да вали ли или не...аз съм в супер настроение, пея си и си тананикам. Колегата ми се "хили" от отсрещния компютър  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 212
вярно ли до 20 го докарахме от споделяне...брееей.
прогнозирам да родя към Споделете -488

 Joy Joy Joy
А аз към Споделете 1111  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 070
Някой, който  е съвсем в час с граматиката ще каже ли - как е правилно Форумни или Форумски - интриги, липси  и т.н. защото е различно в различните теми. На мен Форумски ми звучи по-добре.

# 8
  • Мнения: 2 070
http://bgnature-blacklist.bravehost.com/ - от подписа на Карина

Ей тия ми си прииска да ги наредя до една стена и да ги разстрелям... Каго Чаушеску и жена му едно време, ако си спомняте. /тогава ми стана жал за тях де, само казвам как си го представих/.

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Не знам какво да споделя, но искам да се запиша. Затова ще ви кажа за фризьорката Станка Бързата, която за 40 минути подстрига майка ми, мен и изми косата на една жена Grinning

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Тук слънце пече и дъжд вали. Мечка се жени.

# 11
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Тук слънце пече и дъжд вали. Мечка се жени.

Къде го видя тоз дъжд, при нас няма...

Тази Станка Бързата ми прозвуча като автомата на гарата - всички глави са различни, ама само първия път... Laughing

# 12
  • Мнения: 7 837
Днес е тукашния 1-ви май, почивен ден. Първо зоопарк, после кюфтета...

Детето от вчера вече няма страх от тоалетните навън. Най-после окончателно без памперс. Ама само за месец  и индустрията пак ще цоца от мен в следващите поне две години.

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Тук слънце пече и дъжд вали. Мечка се жени.

Къде го видя тоз дъжд, при нас няма...

Тази Станка Бързата ми прозвуча като автомата на гарата - всички глави са различни, ама само първия път... Laughing
Накапа тук Simple Smile и спря.
Не, интересното е, че подстригва добре. Само че много-много бързо.

# 14
  • Мнения: 2 070
Като написах есенна соната нямах предвид да си говорим за времето.  Joy

Как ви се струва идеята да пусна тема "Преглед на печата"? Всеки да си пуска линкове към статии от пресата или онлайн медии, които са му се сторили любопитни, проблемни, забавни, да ги обсъждаме...  newsm78 

Детето спи от 13:30, повече от три часа навъртя днес, а сутринта спа до 9 и мислех да не я слагам за следобеден.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт