Корсет за лумбалната област???

  • 6 093
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 324
Пак съм аз с мойте дискови хернии...
Моля, посъветвайте ме какъв корсет или колан да си купя! Има ли специализиран магазин, където могат да се видят и пробват? Ако някой е ползвал нека да сподели. Благодаря!
В нета намирам само това:
http://get.bg/catalog/product_info.php?manufacturers_id=478&products_id=14933
http://www.kosmodisk-bg.com/product_view.asp?id=6887
Имате ли впечатления от тях?

# 1
  • Мнения: 17 401
ТЕзи двата не струват. Препоръчвам ти лумбостат на фирмата Thuasne. Редно е лекуващия ти лекар да посочи какъв точно, понеже са с различни степени на стабилност. Скъпи са, но качествани- от дишаща материя, не съм чула някой да е недоволен

# 2
  • София
  • Мнения: 1 324
Дай, моля те, някаква сламка, къде да ги търся?

# 3
  • Мнения: 17 401
В другата ти тема са дали координати на представителството, не ми се рови сега пак.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 324
Eй ДееНКа, много ти благодаря! Съвсем изперках от болки, стрес и лекарства.

# 5
  • Мнения: 136
ТЕзи двата не струват. Препоръчвам ти лумбостат на фирмата Thuasne. Редно е лекуващия ти лекар да посочи какъв точно, понеже са с различни степени на стабилност. Скъпи са, но качествани- от дишаща материя, не съм чула някой да е недоволен


Аз съм този някой, който е недоволен от Thuasne ул. Люлин планина 38 гр.София. Нямам думи за шевката д-р. Росица Иванова. Моля ви не ходете там. Няна специалист, който да ви консултира. Повярвайте

# 6
  • Мнения: 17 401
ШеВката не я познавам. Ти очакваше тя да ти изпише лумбостата ли? Ми не става тъй, то се ходи с рецепта там, изписана от специалист предварително Peace

# 7
  • Мнения: 136
Eй ДееНКа, много ти благодаря! Съвсем изперках от болки, стрес и лекарства.
ТЕзи двата не струват. Препоръчвам ти лумбостат на фирмата Thuasne. Редно е лекуващия ти лекар да посочи какъв точно, понеже са с различни степени на стабилност. Скъпи са, но качествани- от дишаща материя, не съм чула някой да е недоволен


Аз съм този някой, който е недоволен от Thuasne ул. Люлин планина 38 гр.София. Нямам думи за шевката д-р. Росица Иванова. Моля ви не ходете там. Няна специалист, който да ви консултира. Повярвайте
ШеВката не я познавам. Ти очакваше тя да ти изпише лумбостата ли? Ми не става тъй, то се ходи с рецепта там, изписана от специалист предварително Peace


Май не разбра за какво става въпрос. Естествено, че шефката няма да ми изпише лумбостата, просто казах, че е некомпетентна и не става за бизнес. Просто е  аругантна и не прави разлика между клиент и подчинен. С една дума овца.

# 8
  • Мнения: 17 401
Е, във Варна се "харчат", щото я няма арУгантната шефка сигурно. ШЕгувам се, наистина това са най- добрите лумбостати, макар и скъпи( не ми плащат процент!)

Общи условия

Активация на акаунт