Меню за празника

  • 385
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 669
Здравейте! Дъщеря ми ще навърши( живот и здраве!) една годинка на 30.09. Grinning
Тъй като за първи път ще организирам детски рожден ден, бих искала да ви попитам, горе-долу, какво меню да предложа на гостите. Ще бъдем в провинцията по това време и няма да имам много добри условия за готвене на нещо специално. Ще поканя само няколко приятелки с техните бебета, а роднини няма да има. РД се пада в неделя и доста се колебая и за часа в който да се проведе партито. Мислех в 10.30 или 16.30.. newsm78

За сега сме сигурни само за тортата и доброто настроение! Grinning
Ще се радвам да чуя вашите съвети!! Hug

Предварително ви благодаря за помощта!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Аз лично предпочитам празнуването да става следобед-вечер, така децата са по отпочинали след сънят на обяд и са готови за игра, а и за възрастните все пак предполагам, че ще предложиш някакъв алкохол. Не познавам хора на които да им се пие нещо сутринта. За менюто - съобрази част от нещата които ще предложиш с това какво могат и не могат да ядат децата, както и тортата. Поиръчай я специално детска без какао, ядки и тежки кремове. Солети, бутерки, малки кифлички със съответно сладък или солен пълнеж, детски сокове, хапки от искиснато сирене, кашкавал, обезсолени маслини и хляб и въобще всичко от този род, което е подходящо за детските стомаси   chef За възрастните вече си е по твое усмотрение, според зависи от часовете в които планираш партито - вечеря или просто ядки, сладки, соленки, мезета и съответният алкохол.
Весел празник ви пожелавам.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт