Нощно хранене

  • 377
  • 8
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 464
Бебо е на 42 дни и е само на кърма от раждането. Вечер яде последно в 9-10 часа , после се буди към 3-4 и сутринта към 6-7. Последните две нощи при храненето повръща почти всичко. През деня всичко е нормално, храни се през 2.5-3, максимум 4 часа, след хранене не повръща или съвсем малко. Не мога да си обясня на какво се дължи това повръщане пез нощта.

# 1
  • Мнения: 872
Сменяш ли гърдите докато кърмиш и оставяш ли го да се уригне преди да дадеш другата гърда

# 2
  • Мнения: 1 924
Най-вероятно не се оригва добре.Но не е притеснително.Моят син също повръща честичко,пък и аз рядко го оригвам,особено нощем,когато го кърмя заспала Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 1 056
Ами може би изпива повечко нощем в сънено състояние и връща излишното. Тъй са те бебоците.
Но наистина, пробвай с оригване или повдигни малко матрака под наклон.
Ако имаше нещо тревожно според мен щеше да повръща и денем.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 464
Пре нощта му давам само от едната гърда, защото се събира доста кърма след 6-часовата пауза. И точно като го вдигна да се уригва, се уригва и едновременно с това повръща доста. Май и аз се шашкам доста.
Благодаря за отговорите!

# 5
  • Мнения: 1 924
Е,значи най-вероятно е поел повече,отколкото стомахчето побира.Не е притеснително Grinning

# 6
  • Мнения: 872
И на мен ми се струва,че му е дошло в повечко папкането  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 90
Моята беба също до 3-я месец повръщаше много направо като фонтан(понякога).Но ми казаха че бебетата не могат да преценят по колко да хапват и за това повръщали.Сега е на близо 6 мес и интерено е ,че ако повърне то е на млечното ранене,а  твърдата храна не newsm78.
  Ще видиш като започне да се обръша по корем как ще събираш яденето от леглото Joy!!

# 8
  • Мнения: 4 447
Мда, повечко е хапнал лакомника. Нямаш място за притеснение! Така са бебковците!

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт