Камилско копито

  • 29 161
  • 182
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Забелязвате ли често феномена 'камилско копито'? За който не се сеща - това е, когато жена обуе прекалено тесни панталони и на чатала се образува от стегнатия плат тази гънка, извънредно приличаща на въпросният крайник (фразата в този й вид я чух сефте от един филм с Никълъс Кейдж)

Аз виждам и малко ъъъъ, неприятно ми е. Всеки ден го гледам по Нова Тв - не знам по каква причина обличат момичетата, които четат прогнозата за времето с дрехи с два номера по-малки - освен, че от саката, прицвъкнати едва-едва, всеки момент очаквам да полетят копчета и цици през екрана, панталоните така ги стягат  ooooh! че ми става неудобно само като си представя как стягат...

# 1
  • Мнения: 1 952
А впитите в гъза панталони кой феномен са?
Защото като видя някоя мома натръгнала така гащите, тръпки ме побиват.

# 2
  • Мнения: 1 629
Въпрос на вкус, все пак. Предпочитам варианта с балетист в бял клин  Grinning

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Въпрос на вкус, все пак.

Аз не мисля, че жени, които слагат толкова тесни панталони, си дават сметка как изглежда Rolling Eyes Случвало ми се е да обуя по-тесни гащи и като постоя, да се видя в огледалото и да ги сваля скоропостижно. Много описателно някак се впиват отпред.

# 4
  • Мнения: 4 585

Не съм сигурен за коя гънка говориш.
Имаш предвид дола, който тръгва надолу по Венериния хълм ли.
Ами намекват им да поотслабнат малко.
Аз не бих имал нищо против от екрана да се разхвърчат цици.
Черна прашка, бял панталон.

# 5
  • Мнения: 1 629
Не става, Волф. Не е до отслабване. Може да си много слаба и пак да се прихецнеш така...описателно.
Бу, понякога не се забелязва добре отгоре, ако нямаш огледало под ръка, аха и си се окопитила  Grinning

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Бу, защо искаш да лишиш мъжете от едничката им утеха, когато отворят очи?
Явленито "камилско копито" от екрана е тясно свързано в вдигането на палатките сутрин.

Все пак, повечето мъже после се качват в колите после.
Нали не искаме да са нервни....?

Операторите и те са хора.

# 7
  • Мнения: 1 952
Отпред- отзад впито- грозна работа.
Обаче феномена на късата блузка все още масовата върлува сред българските моми.
Значи паласки и корем дал господ, дънките тесни, месището прелива отвсякъде и за капак къса блузка.
Една такава девойка ми сервира вчера, гнус ме хвана да пия и да ям. Да не говориме за маникюра й, правен някога през м. април може би...

# 8
  • Мнения: 516
Ох, Бу! Не вливай ми в сърце отрова. Тъкмо тази сутрин го гледах този феномен, като се опитах да обуя един панталон от пролетта.  Sick

# 9
  • Мнения: 3 447
Сега, тук следва да се направи връзка с темата на Касиди - мутацията на пеперудата в камилско копито на напреднала възраст ли се дължи, или на сексуални злоупотреби  Thinking

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Сега, тук следва да се направи връзка с темата на Касиди - мутацията на пеперудата в камилско копито на напреднала възраст ли се дължи, или на сексуални злоупотреби  Thinking
Единствено на свръхтесни панталони се дължи. Останалите мутации, дължащи се на злоупотреби или гравитация, при нормален панталон следва да не стават достояние на широката публика.

# 11
  • Мнения: 11 607
Имах учителка,която редовно носеше сутиен по-малък номер от нужния за бюста и......И редовно две кълбета плът надуваха блузите и.......Сега подобно нещо забелязвам и в една съседка.....

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Имах учителка,която редовно носеше сутиен по-малък номер от нужния за бюста и......И редовно две кълбета плът надуваха блузите и.......Сега подобно нещо забелязвам и в една съседка.....
Това е ефекта на четирите цици.

# 13
  • Мнения: 3 447
Е, и въпрос на природни дадености, все пак. Добре изразените лабии са много ценени в източната еротическа традиция - виж някоя китайска еротична гравюра, и свят ще ти се завие  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 25 589
Единствено на свръхтесни панталони се дължи.

О, не само! И на лоша кройка може да се дължи този ефект.

Общи условия

Активация на акаунт