клиника "Ева"-Сливен ???

  • 517
  • 3
  •   1
Отговори
някоя мама която е раждала там да напише нещо за тази клиника,какви пари и изобщо вземат ли пари там и как са докторите
благодаря ви предварително
а и аз се водя при докторка от моя град и искам да разбера какви са процедурите преди раждане ,колко прегледа трябва да имам за да родя там?

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Аз родих в "Ева" и всичко беше идеално. Peace
В началото бях в моят град на консултации, но след като 3-4 месеца не ми се правеха никакви изследвания освен вземане на влагалищен секрет реших да отида на частни консултации при др. Костадинов (който на времето практикуваше в "Ева").
Ходих в частният му кабинет и си плащах прегледите, но всичко ми беше много по спокойно.  Flutter
В "Ева" можеш да родиш и с направление от Личният ти лекар без да си плащаш. Предлагам ти да отидеш поне 3-4  пъти при някой от докторите в "Ева" на преглед и да се уговорите.
Иначе в "Ева" е много приятно и обслужването е идеално.
Ако искаш да си платиш по-добре отидете до клиниката, във фоайето има една голяма дъска с ценоразпис (дано още да я има).
Успех  Hug

# 2
  • Мнения: 1 672
здравей
ами за сливен мога да ти кажа само хубави неща  Very Happy .Аз раждах в клиника "ЕВА"  при д-р Марчева ( страхотен специалист).В клиниката бях посрещната като принцеса,просто нямам думи.Бях си приготвила багажа за да раждам в Бургас и с този същия багаж реших да отида в Сливен- ей така изведнъж.С мъжа ми стояхме в едно кафе в центъра на Бургас и както си говорихме аз му казах ,че сега като станем и тръгваме за Сливен.Терминът ми беше на 10.05.2007 - аз реших да замина за Сливен на 05.05.2007 и да остана в клиниката да чакам момента на раждането.Отидох в Сливен с направлението което ми даде гинеколожката и личната ми карта,както и амбулаторната карта която ще трябва да болничния който ще ти дадат да представиш пред работодателя.
Посрещането беше много топло от страна на целия персонал на болницата.Когато си извадих багажа от колата ,защото вече ще ме приемат акушерката която беше там ме изгледа супер странно и ме попита какво толкова нося в тази голяма чанта.И аз като започнах да вадя нещата по списъка които искат тук за болницата в Бургас и те хората там се хванаха за главата и ми казаха - "всичко това което е в тази чанта ще го дадеш на роднините си сега като си трагнат да го вземат,защото тези неща няма да ти трябват тук"Дори не ми позволиха да вкарам и дрешките за бебето , защото те в болницата си имат дрешки и ги обличат с тях.Единствените неща които можеш да вкараш са нощница ако си носиш,ако не те дават от там,чехли,сапун,четка и паста за зъби,бельо, дамски превръзки а не лиглин както искат за нашата болница и храна , защото там няма стол.Има хладилник където можеш да си прибереш храната.В стаята има телевизор.
аз нали ти казвам че отидох да чакам докато бебето реши че ще излиза.Оставиха ме нашите и си тръгнаха обратно за Бургас.качиха ме впредродилна зала да слушат тоновете на бебето.И в момента в който вклучиха апарата и се установи че аз имам контракции.Извикаха веднага докторката и тя ме прегледа.При прегледа се устано че имам над 5 см. разкритие.Но честно да си призная аз не усещах никаква болка.Не усетих до последно че ще раждам.Всичко мина много бързо  Very Happy .в онази нощ се изпълни най голямото ми желание откакто разбрах че съм бременна- исках да родя на 6 май ижеланието ми се сбъдна  Hug .Страшно много исках детето ми да се роди тогава.Сега имам дъщеричка която кръстих Гергана, защото си дойде с името да ми е жива и здрава.
Ами това се сещам да ти разкажа.Ти ако имаш някакви въпроси питай ме, защото може нещо да съм пропуснала.
Горещо ти препоръчвам да раждаш в Сливен заслужава си от която и страна да го погледнеш

# 3
Благодаря ви много   bouquet.И аз чух доста добри отзиви за д-р Марчева и наистина смятам там да отида да си родя.да вече е решено категорично Simple Smile.повече въпроси нямам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт