Отговори
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Ето това ми е въпросът!
Реших да го пусна тук, в татковия форум, с надеждата да прочета и някоя мажка гледна точка. Днес говорих с приятелка, преживяла на два пъти "метаморфозите" на съпруга си (просто имат две деца  Wink ). Останах като гръмната като ми заописва поведението на мъжа ми при положение, че не го е виждала никога  #Shocked Аз не съм привърженик на споделянето на семейните проблеми. Собственото ми виждане е, че двама души, които са избрали да живеят заедно, защото се обичат, да създадат деца и да споделят "добро и лошо", трябва и е редно да намират начин се справят с проблемите си, дори и търсейки професионална помощ за това. Мисля, че и форумът играе някаква подобна роля. Макар че с някои момичета от тук се познавам и лично, все пак светът на нета си остава едно удобно анонимно пространство, където хората се срещат, общуват, споделят... Какъв е вашият опит?. Как се справихте, когато/ако имахте проблеми с таткото след появата на вашите дечица? Колко време продължи "кризата" в отношенията ви?
Вие сте!
По-късно, ако темата се развие, мога да се включа и с примери, за да онагледя нашата ситуация. 

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Виж сега, тук е раздела за татковци които са женени и съпругите им са ги дарили с детенце. Нямаме мъже, защото ние сме такива ...
Ако искаш мамите да ти отговорят пусни питането в дом и семейство ....


 Peace

# 2
  • Мнения: 1 731
Че какво ми пречи да отговоря тука?
Не,не се е променил ,освен че изглеждаше ,а и се чувстваше по-щастлив.И сега си е така.ангажирвам си го до н-та степен без да се притеснявам.Оставяла съм му детето да го гледа,а сега и двете даже и няма проблеми.Справя се добре.Е,после цялата къща нагоре с краката ама иначе децата са си нахранени,чисти и спокойно.Аз като се върна запретвам ръкавите и се мятам в бъркотията.
Joy

# 3
  • Мнения: 1 568
Моят се промени,ама много..........и то в такава насока,която ме направи нещастна,за съжаление и ме отчужди от себе си,но дано аз съм единичен случай! Praynig

# 4
 Моя се промени ... много... даже в 5тия от неговите истории за малко да загубя детето...сега съм в 8ми и пак се е "активизирал"  мисля довечера да му взема ключа от къщи и да приключи този ад.

# 5
  • Мнения: 68
нашият тати не.но мисля че за това много ни помогна 1 книга- "аз ставам баща".там е описано не само какво се случва с бебето,а и с майката.

# 6
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
EДИНСТВЕНАТА ПрОмЯНА Е чЕ ДНЕВНИЯ СЕКС СЕ ОТмЕНИ!!!! newsm11
ЗА СмЕТКА НА ТОВА СЕ УВЕлИчИ НОЩНИЯ luvbed txtloves txtloves
ДрУГО ВСИчКО СИ Е ПО СТАрОмУ!!!! Peace

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Надявам се да се чувства по-отговорен  Grinning

# 8
  • Мнения: 3 537
Държеше се много добре,много ми помагаше.Двамата заедно къпехме бебето. GrinningМога само да го похваля.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 458
Не знам дали се е променил моят съпруг,но във всеки случай ми разкри нови и прекрасни черти от характера си.Когато се занимава или играе с малката целия сияе.Дава и толкова много нежност и любов,че чак понякога ме докарва до сълзи от умиление,а и тя го обожава в пълния смисъл на думата.Чака го вечер на вратата,гушка го целува го и го викат да си играе,а понякога вечер като заспиват заедно са най-прекрасната картинка на света.

Май стана доста лигаво,но това си е самата истина

# 10
  • Мнения: 130
Моят съпруг също се промени. Много е щастлив с бебето, но за сметка на това май аз съм пренебрегната. И не ми опмага особено. Моят живот изцяло се преобърна, а в неговия няма такава радикална промяна.

# 11
  • Мнения: 1 155
Моят се промени,ама много..........и то в такава насока,която ме направи нещастна,за съжаление и ме отчужди от себе си,но дано аз съм единичен случай! Praynig
Не не си единичен случай при нас е същото положение а и секса ни е многоооо рядък вече........ Sad

# 12
  • Мнения: 937
Моят се промени,ама много..........и то в такава насока,която ме направи нещастна,за съжаление и ме отчужди от себе си,но дано аз съм единичен случай! Praynig
Не не си единичен случай при нас е същото положение а и секса ни е многоооо рядък вече........ Sad

и аз за съжаление съм като вас  Cry

# 13
  • Мнения: 234
Стана по-отговорен.  Peace

# 14
  • Мнения: 532
Промени се след четвъртото. Сега след две години си възвръща "акъла" малко по малко.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт