за AVON

  • 942
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
кажете ми кой дневен крем на AVON да използвам,който да не е мазен

# 1
  • Мнения: 147
 Мога да ти препоръчам такъв крем, но не е на Avon, a на Neostrata. Страхотен е, аз го използвам през лятото. Съвсем лек е, попива, със защитен фактор 15 е. На мен лично ми избистря тена и кожата ми изглежда по-свежа. Казва се Oil-Free Lotion SPF 15.

# 2
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Аз лично полвам крем на Ейвън от серията Anew  25+. Не стои мазно и мирише страхотно. Доволна съм и го препоръчвам, ако можеш да отделиш 17,90 лв. за него.

# 3
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Anew  25+ e невероятен крем, най-добрият, който съм използвала досега!

# 4
  • Мнения: 5 317
питай в Ейвънската тема.

# 5
  • Мнения: 307
Има един крем – 24-часов хидратиращ крем. Той не е мазен а само овлажнява. Много съм доволна от него.

# 6
  • DE
  • Мнения: 967
Боряна 84, извинявай, че ще ти ползвам темата, ама не ми се прави друга за AVON.
На въпроса - купих си последния брой на Космополитън и вътре имаше мостра от един парфюм на AVON.
Мирише много хубаво. Ако някой го има, моля да сподели дали наистина е хубав.
Не запомних как се казва! Хелп!!!

# 7
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Chrisian Lacroix Rouge - предполагам е този, но не съм си купувала списанието, за да го твърдя със сигурност. Новият парфюм, който се предлага от Ейвън в кампания 12 - Chrisian Lacroix Rouge е на каталожна цена 65 лв. и към него върви подарък стилен часовник в червено.

# 8
  • DE
  • Мнения: 967
Chrisian Lacroix Rouge - предполагам е този, но не съм си купувала списанието, за да го твърдя със сигурност. Новият парфюм, който се предлага от Ейвън в кампания 12 - Chrisian Lacroix Rouge е на каталожна цена 65 лв. и към него върви подарък стилен часовник в червено.
Този е, да! Много ти благодаря!

# 9
  • Мнения: 5 317
и траен ли е?

# 10
  • София
  • Мнения: 971
Да, много траен е, аз като представител си взех и мостричка да го пробвам.
Мириша цял следобед и тази сутрин още се усеща.

Супер е парфюма, аз мисля лично за себе си да взема. Ако сте от София имам още една мостричка - ако някой иска да опита.

Има и мъжки такъв, но е тоалетна вода, засега не съм го пробвала.

А ако искаш да видиш и каталога, има го в сайта в подписа ми, там можеш да видиш и въпросния часовник който е като подарък към парфюма.

# 11
  • София
  • Мнения: 59
Здравейте, мами! Някоя иска ли да си купи за 45 лв. Rouge на Avon? Това може да стане, ако се съберем три и поръчаме.  Ох, дано някоя да иска, защото много ми хареса
парфюма

Общи условия

Активация на акаунт