Раничка долу :( помощ

  • 962
  • 3
  •   1
Отговори
 Shocked извинявайте,ако не му е тука мястото,но за момента не мога да измисля към кой да се обърна.днеска забелязах,че на едната срамна устна ми се е появила някаква раничка и страшно ме сърби.там е работата,че съм 90 % сигурна,че приятеля ми няма никакви болести + тва с него за трети път пробваме да правим секс,защото не ми влиза..снощи дори и не пробвахме,а само си вкара пръстите...имате ли някакво предположение какво е това?реших да отида на гинеколог,но 1-во трябва да си зема направление от личната лекарка ли и колко струва прегледа и изобщо как да си го избера тоя гинеколог?уфф много се притеснявам  Cry

# 1
  • Мнения: 7 718
При мъжете обикновено полово предаваните болести протичат безсимптомно.
Не казвам, че при твоят партньор има такива.
Ако си вземеш направление, прегледът е безплатен - само потребителска такса плащаш. Най-добре попитай джипито да ти препоръча гинеколог.
Възможно е да те е наранил леко с пръсти и затова да имаш този проблем. Сърби или смъди?

# 2
  • Мнения: 728
Взимаш напр.от личен лекар и отиваш на гинеколог,не си прави самолечение(може да е херпес Симплекс,за което гинекологът трябва да ти направи кръвни  изсл.,а може да е друго,което да изисква микробиолог.изсл.,затова е най-добре консултация)А лич.лек.може да те посъветва при кой гинеколог да отидеш.На частно първичен преглед е различна цената.

# 3
а изследванията плащат ли се  и колко,ако си с направление?

Общи условия

Активация на акаунт