Боядисване на корени???

  • 1 041
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Здравейте.Малко съм объркана.От няколко години се изрусявам и през известно време ходя само за корените.Термина ми на 4 септември, а мисля утре да ходя за боядисване.Дали като вече ми предстои раждане не е опасно.Дайте ми съвет. Sad   Tired

# 1
  • Мнения: 1 541
Защо пък мислиш, че ще е опасно? Боята (и в частност изрусяването) се счита за лоша идея най- вече през първия триместър, а ти си много далеч от този период. Боядисвай си се смело, че скоро няма да се докопаш до салони и бои за коса, като все пак гледай да е проветриво там, където се правиш, за да не дишаш изпаренията много  Wink

# 2
  • Мнения: 1 416
Боядисай си се и с трите съкровища съм се боядисвала , а пък и на великия ден на изписване всички искаме да сме красиви за нашето бебче  Peace Peace Peace Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 2 003
 Grinning 3 дни преди термина си боядисах косата, после докато се къпех ми падна тапата и след няколко часа взех че родих...

# 4
  • Мнения: 1 731
Не мисля ,че е проблем.Давай смело.Бебчо ще иска да види майка си красива . Peace Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 42
 PartyБлагодаря ви много за отговорите.Сега ще съм по-смела.Аз също съм на мнение , че трябва все пак да изглеждам добре,а пък и после няма да имам време.Още веднъж ви благодаря. Hug

# 6
  • Мнения: 4 111
Аз също се изрусявам и няколко дни преди раждането пак се боядисах - исках да съм хубава за първата ни среща с бебчо. Само гледай да е проветриво мястото, за да не ти стане лошо от миризмата! Леко раждане!

Общи условия

Активация на акаунт