Какви трябва да са идеалният..

  • 2 419
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Какви трябва да са "идеалният":

1. Приятел

2. Любовник/Гадже

3. Мъж, в смисъл съпруг?

В кавички, защото няма идеални персонажи все пак..

# 1
  • Мнения: 5 103
Приятел- този, който винаги е до мене и ми помага.
Любовник/гадже -нямам и нямам идеал.
Мъж- да ме обича

# 2
  • Мнения: 5 622
Приятел- да е коректен спрямо теб, да не разнася и клюкари, да не интригантства зад гърба ти. Да можеш да разчиташ за каквото и да било на него. Да е точен на срещи.

Любовник- да покрива очакванията ти и да осигурява това, от което имаш най-голяма нужда в момента, което разбира се НЕ е само и единствено секс. До някъде трябва да се припокрива с ПРИЯТЕЛ.

Съпруг- освен да е приятел и любовник, да е и човек, който живее в твоето домакинство и го показва всячески. Разбирай, да се  включва  в ежедневната поддръжка на дома, а не се изнизва и да засяда с вестник пред телевизора с вдигнати на табуретката крака, докато ти промушваш прахосмукачката и стирката изпод него...  Crazy  Stop

# 3
  • Мнения: 2 978
Те такова чудо нЕма.
Както за мъжа, така и за жената.

На един мъж или една жена никога нищо не им стига...Нали знаеш, като си постигнеш целите и искаш още.

# 4
  • Мнения: 575
приятел- да му имам безпрекословно доверие и за най - мръсните ми тайни. Да може да ме критикува и да му звънна в 2 през нощта, за да ми ракаже приказка или да ми изпее песничка за лека нощ.
любовник: перфектен секс , пълна свобода, никакво обвързване, часове в приятни разговори
съпруг: да ми е упора, да го е грижа за мен, да може да прави компромиси... останалото да ми го купи

# 5
  • София
  • Мнения: 4 966
Преди всичко и тримата да са всеотдайни.

Приятел-да те обогатява,да ти прощава,да те разбира и да те ощастливява.

На любовника задачата все пак е да е преди всикчо добър любовник. Mr. Green Blush

На съпруга-да те обича,да те разбира,да готви,да чисти,да гледа детето,да прави секс по всяко време,да те изненадва ...

Май на прима виста за това се сещам. Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 3 830
1. Приятелят да е -готов- да направи толкова за мен, колкото аз правя за него. Да не ме предава!

2. Гаджето трябва много да се грижи за мен, да ме уважава. Трябва да е самоуверен, интелигентен, възпитан, решителен,амбициозен, нежен, мил и грижовен, чистоплътен. Обожавам мъже, чието всяко едно движение към мен е нежна ласка. Най-важното е да ме обича!

3. Мъжът ми трябва да ме подкрепя и да се старае да ме разбира. Винаги влагам разбиране и изисквам същото. Трябва да е много много грижовен, нежен, но същевременно да е силен, решителен, самоуверен, но не да прилича на въздух под налягане. Трябва много да ме глези  Blush  Heart Eyes Трябва и да е отличен баща, иначе много ще го сритвам! И да не е мързеливец, който ще чака да му прислугвам вкъщи или да ходя да разчиствам след него! Чистоплътен, решителен, обаятелен, силен...Да ме обожава!

# 7
  • Мнения: X
Идеален съпруг е този, който хващайки жена си с любовник казва:"Не се притеснявайте, свършете си спокойно, аз ще направя кафето."
Идеален любовник е този, който успее да свърши в гореописаната ситуация.
Идеален приятел е този, който никога не пита, а те оставя да се разкриеш сам- когато и до където пожелаеш.

# 8
  • Мнения: 6 991
Седнах да ги пиша...и общо-взето копипействах.
Какъвто и да мъжът около мен - гадже, съпруг, приятел - трябва да чува за какво му говоря, да е грижовен, да е весел и спонтанен и да имаме общи интереси. За това и всичките мъже около мен си приличат и по характер, и по визия повечето Laughing

# 9
  • Мнения: 6 314
Идеалният?! - комбинацията от добър приятел, добър любовник и добър съпруг/баща.

# 10
  • Мнения: 852
Идеалният?! - комбинацията от добър приятел, добър любовник и добър съпруг/баща.



И аз се абонирам а този тип Идеален Peace

# 11
  • Мнения: 524
Не те познавам, но ми се иска да не е, като теб, представям си с какви мили имена ще ме нарича.

# 12
  • Мнения: 3 423
Не те познавам, но ми се иска да не е, като теб, представям си с какви мили имена ще ме нарича.
А след цък-цък-язъка ще ти изсъска:
"Като не ти стига, да ти го тури слон".
Тъжно, много тъжно.

# 13
  • Мнения: 103
Ахахаха Mr. Green Забавни. Млъквам, нямам право да ви отговарям, това е ЖЕНСКИ форум.. тук жените могат да се заяждат с мъжете, но не и обратното.

# 14
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
"Идеалният" приятел е този на когото без да се притесняваш можеш да оставиш ключа за дома си.
"Идеалният" любовник е романтичен, мил, добре поддържан и не заспива веднага след секс.
"Идеалният" съпруг е събрал в себе си "идеалният" приятел и "идеалният" любовник.

Общи условия

Активация на акаунт