Майки на породени деца - 4

  • 12 000
  • 293
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 490
Майки на породени деца - 1
Майки на породени деца - 2
Майки на породени деца - 3


ЩАСТЛИВИ МАЙКИ (ОТ ЛЮБОВ ОКРИЛЕНИ) НА СЛАДКИ ДЕЦА ПОРОДЕНИ
newsm07  1crib

anette1104 - мама на Ния Диана и Стефан Филип
blagovesta - мама на Йоан и Марина
catnadeen - мама на Даниел и Мария
dili - мама на ваня и Цецко
Elenabs81 - мама на Атанас и Георги
evelinar
fapua - мама на Данаил, Лилия и Десислава
galia2007 - мама на Кати, чака бебе
Galli - мама на Дара и Теди
gybka111 - мама на Самуил, чака бебе
hrandi - мама на Максимилиан, чака бебе
ikaia - мама на Рая и Боби
irka - мама на Деница и Лъчезара
Ivy - мама на Елисавета и Боян
jujavka - мама на Теди, чака бебе
kar4ita - мама на Галина и Мая
Katia N - мама на Преслав и Габриела
luda - мама на Елисавета и Андрея
MA6INKA - мама на Мирела и Белослава
majceto - мама на Петра и Камен
mama Blue - мама на Радена и Божана
Маma Galia 66 - мама на Милен и Митко
marychery - мама на Минко и Мария
milena - мама на Ванко и Мони
milenaire - мама на Ралица и Никола
Millena
MegiX
mom_an - мама на Стефан и Максим
pepelyashka - мама на Мартин и Фабиан
Petrova
rosito_m_m - мама на Алек и Джъстин
Slavi - мама на Зори и Крум
stelt - мама на Симона и Павел
Suzi A - мама на Весела, Жасмина и Жорко
Teodd
Valkka
vihronrav - мама на Мая и Влади
villi - мама на София и Даниела
vivi75 - мама на Златимира и Кристина
Y_a_n_a - мама на Десислава и Владислав
бен - мама на Тео и Нико
Ваня - мама на Емануил, чака бебе
Вълшебна - мама на Цветомира, Боряна и Елица
Дес - мама на Вяра, чака бебе
елфа - мама на Косьо и Мони
Змайли - мама на Лили и Криска
киша - мама на Дария, чака бебе
куки -- мама на Калина и Филип
кукла - мама на Мина, чака бебе
мама съни
Маринова - мама на една кака, Марио и Теодор
Таня П.
Филип@ - мама на Пресил, чака бебе
ЦеНи - мама на Божидара и Преслав
Червената шапчица
Шерил
юл4е - мама на Ивайло, чака бебе

Последна редакция: сб, 01 сеп 2007, 14:59 от mom_an

# 1
  • Мнения: 3 595
Моля ви кажете ми, че коликите ни някога ще свършат  Tired

# 2
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Моля ви кажете ми, че коликите ни някога ще свършат  Tired
Казвам ти, имат край!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Оф, и аз взех да се съмнявам вече. габи е на 3 месеца и 3 седмици и още плаче почти всеки ден от колики. Е, в последно време определено намаляха, дано скоро да спрат окончателно. Praynig

# 4
  • Мнения: 3 089
при нас свършиха, ма камен си се дере от мига, в който се събуди. т.е. не реве само когато спи  Mr. Green

# 5
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Нещо моите калпазанки са се разболели. Повръщат, разтройство имат. Дали пък в градината не са ги натровили нещо newsm78

Както и да е, сега са на село, като се върнат ще ги лекувам. И ми ги похвалиха че са много тихички и кротички. Е така като ми кажат и се чудя за моите две зверчета ли говорят newsm78


Майчето, освен ако не е много проклето, не ми се струва нормално да реве тъй много. Освен ако ти не си нервна и той покрай тебе да се изнервя. Или пък на теб ти се струва че реве  много, защото си поуморена. newsm78

# 6
  • Мнения: 3 367
..според лекарите тук колики се диагностицират след 30тия ден на бебето и са само в 5% от децата..нашите не са имали,и от близките ни деца не съм чувала..затова винаги се изумяват как всяко почти Бг дете ги има..не че това помага с нещо,само споделям..аз отказах да приема тази диагноза,какво и ревността на 2то дете и ред други и да не кажа голяма дума ма ни подминават..
*
..при нас ново няма; децата играят доста заедно,Стеф дудне непрестанно без да му разбираме,малко зор вижда да е с на кака си режима ,но не дава да се издума да спи 2/ден..ляга малко преди нея вечер,иначе издеянва и аз не знам как..

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Аз така не приемам диагнозата "от зъби". Mr. Green Имам чувството, че когато нещо в поведението на детето се промени, веднага се приписва на зъбите. При Преслав не мога да кажа със сигурност, че точно определено събуждане, истерия, нервност или нещо друго се дължи на зъби. По скоро на характер, дискомфорт някакъв, де да знам. newsm78
Но мисля, че при Габи наистина са колики, защото както спи изеднъж се събужда и започва да реве, все едно я боли и после изведнъж се успокоява, като през това време коремчето и много къркори, пръцка, рита с крачета. Цялата се стяга и чак и избива пот. Иначе е много спокойно бебе. Когато не я боли може с часове да си седи в кошарката и да се хили на играчките. Heart Eyes

# 8
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Някъде бях чела, че педиатрите като не знаят как да успокоят майката казват просто, че са колики, че минава за 3 месеца и така се приключва.
С Мартин натрупах опит с прословутите колики, с Фабиан издържах успешно поправителния изпит.
Фактите са, че капките не помагат, начина на хранене и цялостния подход към бебето имат огромна роля, спокойствието е задължително условие и що годе е налице приличен резултат с коликопреборването.

anette
все да те питам искам, Ния на кой език си чете книжките?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Ми не знам. Аз с Преслав бях много по-нервна в това отношение, много се притеснявах и т.н. Сега с Габи съм много по-спокойна. Е покрай Преслав съм изнервена, но не си позволявам да се отразява на отношението ми към дребното. Виж, за храненето, може да има значение. Аз от нищо не се ограничавам Embarassed. Но като чета, то от всичко може да е. newsm78

# 10
  • Мнения: 3 367
pepelyashka ,имаме на бг,англ и испански..тя гледа картинки та като цяло и е все едно..аз чета на езика на к е книгата,имах един период дето превеждах,вече нямам нерви..но тя като си разказва сама кара на анлг.,с някоя и друга случайна бг дума..голяма мешавица е..
*
да,и "на зъби "не вярвам Peace
*
тук пък за колики не говорят изобщо;това е сериозна диагноза според моите педиатри и има една камара симптоми които трябва да са + за да я поставят..

# 11
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Именно де, първото дете е един вид експеримент, по думите на моя позната.
Едно, че неопитност, друго, че щеш-не щеш ти се дава акъл, абе никому не пожелавам първите ми 2 месеца с Мартин  Tired Cry

# 12
  • Мнения: 2 126
Хайде и аз да се разпиша в новата темичка Grinning
Ани, Hug

За коликите- и напите продължиха до към 4 месеца някъде и нищо не даваше резултат.Сега в тема на Очакващи бебета...,майчетата обсъждат поръчка на тези капки Инфакол,дето само в чужбина се намирали и по-точно в Англия.Та аз се чудех дали да не поръчам да ми донесе баща ми newsm78
Тук в тази тема виждам,че има момичета дето живеят в чужбина,вие какво ще кажете?Пробвали ли сте ги тези или някои които да действат?Дали има смисъл или по скоро си успокояваме съвестта с каквито и да е капки,а бебето просто трябва да мине през този период Thinking

Дано на всички бебчовци им минават бързо ъези гадни колики Praynig
luda,да се оправят твоите принцеси Hug.Между другото може би са пипнали този гаден вирус дето върлува с повръщане и разстройство Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 924
Добро утро
Бързам и аз да се разпиша в новата ни темичка. Чета ви за почивка, но нямам време да се включа по темите, понеже съм по средата на "изпит-маратон" или "8 изпита за 6 дена"  Rolling Eyes Последният е на рожденния ден на Алек на 7.09, а после съм пак на линия.

Целувки на всички бебета, малки и големи  Heart Eyes Желая ви усмихнат ден  Hug

# 14
  • Мнения: 1 163
Добро утро,ние пък се стягаме за 15.09

Общи условия

Активация на акаунт