Агнешка главичка?

  • 11 194
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Здравейте,току що ми донесоха прясна агнешка главичка и не знам как да я приготвя.Мислех да я сваря,но не знам какво се слага във водата.И после какво да правя като я сваря? Thinking newsm78
Моля, дайте бързо някоя идейка.Мерсаж. Heart Eyes

# 1
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Слягаш във вакумна тенджера, заливаш с вода и слагаш на котлона. След като се свари, с нож разцепваш главата, вадиш мозъка, езика (белиш го), месото, което има, и очите ако ги ядете. Осоляваш и хапвате Wink.

# 2
  • Мнения: 6 003
Въъъхххх че гадост........  Sick

# 3
  • дълбоко,дълбоко в прованса
  • Мнения: 190
Може и супичка да си направиш, след като я свариш и отделиш месото.

# 4
  • Мнения: 2 199
може и с бял сос дето му викат пача  Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 2 671
A печена не се ли правше някак?

# 6
  • Мнения: 444
Печена , измиваш , посоляваш малко черен пипер намазваш с мазнинка , малко водичка и печеш под фолио  , после го махаш за 15 мин да се позапече ....

# 7
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Сваряваш , докато костите на челюстта се поотделят . Вадиш в тавичка посоляваш , черно пиперче , червен пипер , чубрица и печеш до зачервяване на месцето , ако ти се занимава . Яде се всичко - месце , език , мозък , очи  и няма нищо гнусно , а е вкусно . Поливаш с биричка ....ай , потече ми лигата ....голяма вкуснота !

# 8
  • София
  • Мнения: 974
Аз очите не ги ям Shocked ама всичко останало да Laughing
И понеже месото /сварено/ е малко, го готвя със спанак и ориз на фурна...супер става Peace

# 9
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Във водата слагам дафинов лист и няколко зърна черен пипер - така мирише по-приятно Grinning
Иначе и аз отделям месото за ядене и с бульона правя супа.

# 10
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Най-добре сварена, както е описала Teopr, с малко сол и червен пипер, консумира се с червено винце, мммм Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт