Дали наближава вече?

  • 1 109
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Момичета аз само така да попитам дали вече наближава защото преди 4 дни бях на лекар и докторката каза , че шийката е почнала да се изглажда но ниамам разкритие а от снощи започна да ме боли кръста и ниско долу корема(така ме болеше един ден преди да ми доиде цикала -но сега какво общо има това newsm78) и от вчера през дена имам нещо подобно на бяло течение само че наподобява повече на нещо между крем и желе и не е бяло а с по-кремав цвят:oops:.А и то ме боли само през ноща днес като станах нищо ми нямаше Rolling Eyes.А термина ми е на 20 септември.Ох...така ми се иска вече да идва че незнам дали не  си внушавам вече Praynig

# 1
  • Мнения: 1 321
Ами мисля че вече наближава. Simple SmileНе се паникъосвай само.Болките стават по-начесто и са точно като менструални.Но контракциите са по-болезнени и по-начесто.
Леко раждане и желая едно здраво и хубаво бебче.. Peace

# 2
  • Мнения: 362
малко е рано щом термина ти е 20 септенври,но все пак може това да е тапата.най добре отиди на лекар

# 3
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
И аз съм на мнение,че това е тапата,и че бебчето иска да излиза вече.Консултирай се с гинеколога си.
Леко раждане.  bouquet

# 4
  • Мнения: 140
Благодаря за бързите отговори момичета. Ами аз сам в сряда на лекар, дали да чакам до тогава или да и се обадя днес?А относно тапата тя не пада ли само на веднъж , защото на мен вчера това течение да го кажем за целия ден на три пъти ми намокряше превръзката (ежедневна - тънка) и не трябва ли да има и кръв малко с него?

# 5
  • Мнения: 864
Аз бих те посъветвала,да се обадиш още днес.Така ще си много по спокойна!Желая ти леко раждане и прекрасно малко човече!!! Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 1 092
Мисля,че нямаш време да чакаш до сряда Naughty
Леко раждане  bouquet

# 7
  • Мнения: 140
Благодаря ви!!!!! Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 100
Е, явно ще звънкаш Simple Smile Да кажеш какво е станало, че и аз залагам на тапа  Wink Успех и леко раждане!

# 9
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
...А относно тапата тя не пада ли само на веднъж....
Не е задължително.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 506
И на мен на тапа ми звучи, само че при мен например 10 дни след тапата нямах и грам родова дейност, предизвикаха ми раждането (по други причини). Така, че нищо не се знае......Трябва да си готова, но не се настройвай, че задължително скоро ще родиш. На мен ми беше доста кофти поради такова настройване.

# 11
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Тапата е май newsm78,хайде стискаме палци и да се похвалиш!   bouquet

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 225
Момичета аз само така да попитам дали вече наближава защото преди 4 дни бях на лекар и докторката каза , че шийката е почнала да се изглажда но ниамам разкритие а от снощи започна да ме боли кръста и ниско долу корема(така ме болеше един ден преди да ми доиде цикала -но сега какво общо има това newsm78) и от вчера през дена имам нещо подобно на бяло течение само че наподобява повече на нещо между крем и желе и не е бяло а с по-кремав цвятEmbarassed.А и то ме боли само през ноща днес като станах нищо ми нямаше Rolling Eyes.А термина ми е на 20 септември.Ох...така ми се иска вече да идва че незнам дали не  си внушавам вече Praynig

Болки в кръста и корема,падане на тапата........... ДА НАБЛИЖАВА! Но не стягай още багажа -може да минат 5-6 дни!

# 13
  • Мнения: 38
Bobetto, и аз имам същите симптоми като теб от няколко дни! и направо се побърквам вече, защото нямам контракции, а преди седмица като ходих на ехо ми казаха, че още нямам разкритие.... Даже не мога да преценя дали ми се е смъкнал корема, защото не ми е много голям, а и по принцип ми е ниско....
Вечер като легна и страшно ме боли долу като по време на цикъл и ходя до тоалетната по 6-7 пъти на нощ. Но нямам кървене, само леко течение, което е както казваш жълтеникаво като желе... А кръста направо ме скъсва тия дни... Толкова ми се иска това да е знак за скорошно раждане (термина ми по принцип е на 14 сеп).
Имам въпрос към раждалите мами - как да разбера кога ще ми изтекат водите??? Чувала съм, че на някои им текат по малко няколко дни, други изведнъж ги "изпишкват"... Всеки казва, че няма начин да не разбера кога ще почна да раждам, но все пак ми се иска да съм подготвена психически...
Ох, не знам. Май ще си чакаме и тва е. Crazy

# 14
  • Мнения: 1 426
Ами ти си в деветия и вече всеки момент може да родиш. А за болката не разбрах - на спазми ли е, тоест контракции или е тъпа, но постоянна? Ако е второто, най-вероятно е от поредното наместване на бебо - корема ти е притиснал някой нерв... Но все пак трябва да си нащрек: може сега да си лафиме кротко във форума, а след три часа вече да гушкаш един малък сладък бебчо    ylinfant

Общи условия

Активация на акаунт