Пастет ?

  • 696
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 462
Някой виждал ли е вносен пастет по магазините във Варна ?Преди години пускаха немски ли беше чехски ли ... не се сещам ? newsm78
Но беше страхотен на вкус .Беше много ситно смлян с различни съставки т.е. различни видове , бяха и в различни опаковки.

# 1
  • Мнения: 3 622
Незнам точно за какъв пастет питаш, но проверявала ли си в някой от по големите магазини, където има и повече стоки - Пикадили, Метро

# 2
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil о да
зависи и за какъв пастет става на  въпрос
на  рио маре има много хубав от риба тон  - в пикадили съм засичала  Flutter

# 3
  • Мнения: 5 462
Не от риба .

# 4
  • Мнения: 3 647
в пикадили даже  имат  някаква промоция на вносен пастет - не рибен , но не се заинтеросовах, защото не ям месо  bowuu
предполагам, че в по -големите ммагазини има
http://www.bgmenu.com/default.aspx?c=100&l=134
http://www.metro.bg/
 тук може да погледнеш какво предлагат

# 5
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Някой виждал ли е вносен пастет по магазините във Варна ?Преди години пускаха немски ли беше чехски ли ... не се сещам ? newsm78
Но беше страхотен на вкус .Беше много ситно смлян с различни съставки т.е. различни видове , бяха и в различни опаковки.
Да не е бил френски в едни малки опакови пластмасови, отгоре с капаче и с фолио преди да ги отвориш. бяха много хубави и имаше поне 5-6 вида. Купувала съм ги преди около година-две от магазини фамилия, ама незнам дали ги има още  newsm78

# 6
  • Мнения: 5 462
Някой виждал ли е вносен пастет по магазините във Варна ?Преди години пускаха немски ли беше чехски ли ... не се сещам ? newsm78
Но беше страхотен на вкус .Беше много ситно смлян с различни съставки т.е. различни видове , бяха и в различни опаковки.
Да не е бил френски в едни малки опакови пластмасови, отгоре с капаче и с фолио преди да ги отвориш. бяха много хубави и имаше поне 5-6 вида. Купувала съм ги преди около година-две от магазини фамилия, ама незнам дали ги има още  newsm78
Да същите предполагам .За съжаление във Варна нямаме Фамилия. Cry Sad

# 7
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
За съжаление във Варна нямаме Фамилия. Cry Sad
Не ви и трябва  Sick но наистина само от там съм го купувала като се замисля  Thinking можеш да пробваш пастета на кфм, който е насипен и отгоре с желирани зеленчуци, последно такъв съм купувала и беше хубав . Иначе като ходя до била или пикадили ще погледа  дали случайно го има там, че се сещам за опаковката  Wink

Общи условия

Активация на акаунт