Как се отрази времето на пеперудата? Моля, не предизвиквайте цунами

  • 2 019
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
 Темата е просташка, но и реалистична преди всичко Laughing
Аз вече зная, че тук са събрани най-перфектните жени, но за съжаление и на перфектните времето не прощава Flutter
 Въпросът ми е "Как се отрази времето на пеперудата и смока ? "
 Жокерче, един просташки афоризъм
 Mr. GreenКлитор като краставица! Не бе, не на големина, на горчивина.
Валентин Русанов
 
 Зная, че малко от списващите ще се престрашат и пресрамят да отговорят Whistling Човещинка са си подобни физиологични промени, не се стеснявайте Mr. Green
   

# 1
  • Мнения: 185
Не мога да прочета жокерчето Crossing Arms
А по темата-надявам се с времето да ми пооплешивее "пеперудката",че не се търпи тва скубане. Mr. Green

# 2
  • Мнения: 516
Касиди, а аз мислех, че си изтъкана от романтика само. ooooh!
По темата- ще ти кажа след няколко години. Аз предвидливо си взех по- млад мъж. Wink

# 3
  • Мнения: 4 665
 Знаех си, че никой няма да си признае Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 742
Заблях се в темата за "Жени се жени", където са се захапали  и  не видях тази.
По темата: специално довечера ще обърна внимание на пеперудата, щот по пъври спомен не долавям разлика. Предполагам, че и след десет годни пак ще ми е такава - съвършена демек - каквато се полага да е на една ССФ.  И изобщо, докато не се чуе пляс-пляс /на крила  Sunglasses/ ....

Дарла, твойта мечта е и моя мечта, обаче се притеснявам, че  по-скоро кубето ми ще оплешивее, отколкто нещо друго...

Смока, всъщност, си е същият.  Досега не му се е случвало да се скрие страхливо от пеперудата  Mr. Green ... Макар че  и това време ще дойде, чувала съм, че след трийсет и пет  ставали по- страхливи.

п.п. веднъж един смок, отдавна минал в историята, умря още преди да е успял да подгони пеперудата.  Пеперудата естествено, се врътна обидено и повече не го погледна. Прие го лично, някак.

# 5
  • Мнения: 25 447
Макар че  и това време ще дойде, чувала съм, че след трийсет и пет  ставали по- страхливи.


Глупости!  Naughty Който си го може, си го може. Само майсторлъкът расте.  Wink Laughing

# 6
  • Мнения: 3 423
За какво точно е темата?
И защо всички говорят за оплешивяване?

За какво време става дума?
За топлото? За студеното? За дъжда?
За вятъра? За влагата? Или за епохите?

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Макар че  и това време ще дойде, чувала съм, че след трийсет и пет  ставали по- страхливи.
Глупости!  Naughty Който си го може, си го може. Само майсторлъкът расте.  Wink Laughing

Така да се каже - количествените натрупвания преминават в качествени изменения.
Не виждам из форума да се разхождат недоклатени  съпруги на мъже над 35. Напротив.

# 8
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Макар че  и това време ще дойде, чувала съм, че след трийсет и пет  ставали по- страхливи.
Глупости!  Naughty Който си го може, си го може. Само майсторлъкът расте.  Wink Laughing

Така да се каже - количествените натрупвания преминават в качествени изменения.
Не виждам из форума да се разхождат недоклатени  съпруги на мъже над 35. Напротив.

Аз пък познавам такива. Не от форума, де. Mr. Green

А иначе за моите изменения не мога да говоря. Още нямам 30. Flutter

# 9
  • Мнения: 4 665
За годините, Liso. Никой няма да успее да ме убеди, че не е помръднал на вид там... Едни прости бръчки на челото лъсват след определени години, а какво да говорим за други места Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 742
За какво точно е темата?
И защо всички говорят за оплешивяване?

За какво време става дума?
За топлото? За студеното? За дъжда?
За вятъра? За влагата? Или за епохите?

за времето, в което гравитацията се оказва най-големия враг и крилата пеперудени  плющят самотно. Влагата не е подвластна на времето, гарантира лубрикацията неподправен кеф за нацията.

оплешивяването е  копнеж ... по спестените двайсетина лева и петнайсетминутни мъки от скубане ...

# 11
  • София
  • Мнения: 938
За пеперудите не знам, ама смоците стават по-мързеливи и повечето време просто дремят, най-често под все по-голям камък  Laughing

# 12
  • Мнения: 3 423
Няма да я чета тази тема,
докато не видя снимки, пък!

# 13
  • Мнения: 4 665
Излязъл под твоите поетични пръсти, този глагол ме кара да настръхвам направо Shocked
Ти какво искаш драга, да се мятат цял ден снимки на патладжани из темата ли  ooooh! Mr. Green

# 14
  • Мнения: 185

По темата: специално довечера ще обърна внимание на пеперудата, щот по пъври спомен не долавям разлика. Предполагам, че и след десет годни пак ще ми е такава - съвършена демек - каквато се полага да е на една ССФ.  И изобщо, докато не се чуе пляс-пляс /на крила  Sunglasses/ ....


Joy Joy JoyДано не чувам пляс пляс/на крила/никога!

Общи условия

Активация на акаунт