Преса за коса ?

  • 3 987
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 224
Хайде споделете,колко често я използвате и как се отразява на косата ви ? Аз лично я използвам всеки ден и определено косата ми се тормози от нея..  Tired

# 1
  • Мнения: X
Аз ползвам преса средно около 5 пъти седмично, определено косата ми се тормози въпреки термозащитния крем, маските и редовните грижи. Но донякъде го отдавам и на това, че сега я подстригвам по-рядко /на 2 месеца/, защото се опитвам да я оставя по-дълга.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Преди я използвах много често, но изведнъж косата ми рухна...сега се въздържам...дори ако искам да е права ходя на фризьор да ме изправи със сешоар и четка, но и това е рядко... Peace

# 3
  • Мнения: 1 224
То пак гори косата.. В един салон слушах как фризьорката обясняваше на една моя приятелка,че преди известно време сложила на 2 момичета коси,горе долу по едно и също време.Едното от момичетата си правело сешоар всяка седмица,а другото изобщо.. Това,което си прави сешоар си сменило косата,защото му била изгоряла от третирането,а другото още си я носело.. Така че,явно и сешоара не е изход .

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Е то е ясно, че гори аз не съм казала, че не гори:flutter:...но не можеш да се изправиш идеално без външна намеса с гореща струя...
идеята беше, че след като си изпатих от редовното ползване на преса съм свела до минимум тези процедури...и не знам защо смятам, че изправянето със сешоар е по-малко вредно от това с преса  Crazy

# 5
  • Мнения: 1 092
...и не знам защо смятам, че изправянето със сешоар е по-малко вредно от това с преса  Crazy
newsm10 - това го знам от моята фризьорка

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Моята преса стои в нас като сувенир.Косата ми е много гъста и остра и с преса нищо не може да й се направи ConfusedЯд ме е, че си я купих!

# 7
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Мина, какъв термозащитен крем ползваш?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Еееее...значи съм била права, че е по-добре със сешоар, отколкото с преса  Laughing Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз в началото с голям мерак я ползвах, сега като се замисля повече от 2 месеца не съм.

# 10
  • Мнения: 511
Зависи от седмицата и настроението Laughing

Иначе ми понася сравнително добре, може би защото не я използвам всеки ден. Слагам кристали, не слагам после отгоре лак и пак си стои такава 2-3 дни. Струва ми се само, че нацъфтява повече, може да си въобразявам Rolling Eyes И също така капе малко повече...

# 11
  • Мнения: X
Мина, какъв термозащитен крем ползваш?

Редувам няколко - купувам ги от салона, където се подстригвам - един на Saphir /косата става бляскава и мека/, на Шварцкопф спрея 200 или 220 градуса се казваше /добре защитава/, един крем на Кристиан оф Рома /розов на цвят, прави косата много права, но твърда в същото време, аз обичам да ми е мека/, в момента съм с един на Liding, но въобще не съм доволна. Смятам като ми свърши да си купя крема от професионалната серия на Лореал, много ми го похвалиха.

# 12
  • Мнения: 1 224
Мина, какъв термозащитен крем ползваш?

Редувам няколко - купувам ги от салона, където се подстригвам - един на Saphir /косата става бляскава и мека/, на Шварцкопф спрея 200 или 220 градуса се казваше /добре защитава/, един крем на Кристиан оф Рома /розов на цвят, прави косата много права, но твърда в същото време, аз обичам да ми е мека/, в момента съм с един на Liding, но въобще не съм доволна. Смятам като ми свърши да си купя крема от професионалната серия на Лореал, много ми го похвалиха.
Аз ползвам крема на Лореал и определено съм много доволна . Прави косата мека и доста жива.  Peace

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
И аз ползвам един крем на Лореал за термозащита и изправяне с преса. Доволна съм, косата ми се изправя доста задоволително. Пресата ми цяло лято не съм я ползвала, след като след изправяне 2 месеца редовно, косата ми беше "нацъфтяла".

# 14
  • Мнения: 1 317
Като си я купих (преди 2-3 години) я ползвах доста често. Обаче косата ми взе да си отива, та спрях.
Сега, отвреме на време, ако ми хрумне я изправям със сушоар и четка, пресата не съм я ползвала много отдавна, даже май незнам къде е  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт