въпрос за хъркането

  • 661
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 159
Мили мами! Имате ли представа от какво хъркат дечицата? Моя хърка като спи,хърка след колики и понякога даже и само като си седи в столчето за кола пак хърка!!Дали е често срещано явление и дали е опасно??Благодаря ви предварително за отговорите!

# 1
  • Мнения: 353
Ако имаш в предвид това хъркане като запушен нос и ние сме така но големият ми син не хъркаше.
Много странно и като спи така хърка. Педито каза че е нормално. Не се притеснявай.

# 2
  • Мнения: 377
Явно е нормално, щото и моя хърка и педиатърката каза , че е нормално.

# 3
  • Мнения: 1 371
Ако знаете моето как хъркаше, като трактор беше. В един момент, мисля към 3 месец, всичко изчезна от самосебе си. Нормално е.

# 4
  • Мнения: 1 269
нормално е-мисля,че се дьлжи на това,че бебчетата прекарват повечето време в легнало положение Peace

# 5
  • Мнения: 274
за хъркането в столчето ми каза педиатърката, че се получава от притискане на дихателните пътища - още не им се е изправило вратлето, нормално е....

# 6
  • Мнения: 239
Само ми кажете моля, как се справяте с хъркнето на бащите? Laughing Laughing Laughing

# 7
  • Мнения: 1 371
Само ми кажете моля, как се справяте с хъркнето на бащите? Laughing Laughing Laughing
Laughing Такъв проблем нямам още.
 Joy

# 8
  • Мнения: 698
възможна причина за хъркане - трета сливица

за първи път чувам, че е нормално бебе да хърка...  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 244
абсолютно нормално е бебе да хърка моя хъркаше като беше на 3-4 месеа във столчето а сега хъркаме защото н сезапушва нослето от екети заради зъбите

# 10
  • Мнения: 3 069
Бих те посъветвала да се консултираш с Уши, Нос, Гърло специалист за да види дали не е от трета сливица.

# 11
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Само ми кажете моля, как се справяте с хъркнето на бащите? Laughing Laughing Laughing



Наказан в другата стая Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 239
Само ми кажете моля, как се справяте с хъркнето на бащите? Laughing Laughing Laughing



Наказан в другата стая Rolling Eyes
Горкичкият Laughing Laughing Joy

# 13
  • Мнения: 326
Само ми кажете моля, как се справяте с хъркнето на бащите? Laughing Laughing Laughing
Заспиваш преди него! Peace

# 14
  • Мнения: 244
Само ми кажете моля, как се справяте с хъркнето на бащите? Laughing Laughing Laughing
Заспиваш преди него! Peace
а като те събуди(например със хъркане като дъскорезница  #Cussing out) в другата стая Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт