Въпрос за PayPal и Ebay до чужбинските майки?

  • 821
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 107
Здравейте чужбински и наши майки?
Имам следния проблем-реших да купя стока от Ebay и да я платя съответно през PayPal. Оказа се обаче, че трябва да си увелича лимита за плащане като за целта PayPal ме таксуват  с 1.5 евро. До тук добре, но се оказа, че кодът който ми трябва за увеличението ще го получа  със следващото месечно извлечение от кредитната карта. Да не говорим, че тук и не предлагат все още интернет банкиране на кредитната карта Sad. Въпросът ми е колко време Ви е отнело да получите потвърждения на транзакцията за повишаване на лимита ако естествено сте имали подобен проблем (поне мога да си проверя транзакциите по картата в банката)....Малко съм затруднена от времето, защото вече съм поръчала това, което искам и ако не го платя до 5 дни ще ме включат в "черния списък", а пък аз искам да съм си "послушен" потребител....да не говорим, че исках да направя подарък... Sad

# 1
  • Мнения: 1 420
Съпругът ми се занимава повече с Ebay, но знам, че потвърждението го получихме още същия ден. Но все пак това зависи мисля от банката и държавата, в която се намираш. Но много добре си спомням, че увеличихме лимита в ПейПал още веднага и нямаше проблем с разплащанията. Вероятно има разлика с твоя случай, защото ние ползвахме дебитна, а не кредитна карта. Не мога да ти дам повече информация, защото наистина не разбирам много от ПейПал. Успех   bouquet

# 2
nqmam problemi s paypal,platih ve4e za ebay polupka, ne polu4ih stokata i ot pay pal mi vuzstanoviha sumata,a 4etiricifreniq kod go polu4ih ,no sum registrirala kartata si i za online plastaniq.polu4ih go sled 3 dni,nai lesniq na4in da si vzemesh koda,kato zaqvish v bankata 4e iskash online da rabotish s kartata i vsqka edna tranzakciq shte imash vuzmojnost da si q gledash
ispeh na vsi4ki

# 3
  • Мнения: 1 107
Благодаря за съветите-обадих се в банката и казаха да се обадя след 3 дни, толкова отнемали обикновенно международните плащания. Иначе все още не предлагат електронно банкиране за кредитната карта Sad
Е, ще почакам пък ще видим...дано имам късмет Wink

# 4
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Ако те притеснява срока за плащане, пиши на продавача, че по причина на банката се забавя превода и т.н. за да нямаш после негативни коментари. Аз така получих навремето мейл, че ще се забави доставката на купеното от мен и така и 2 бяхме спокойни

Общи условия

Активация на акаунт