Барбекю парти

  • 501
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Може ли някой да помогне?Какво се носи или подарява на домакините,когато отиваш на барбекю-парти?

# 1
  • Мнения: 5 255
Добро настроение  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 204
пържоли,кебапчета и кИфтета

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Хубаво вино или ракия или нещо интересно за ядене някое хубаво мезе примерно. Вземи нещо на гости не се ходи с празни ръце. Ако има деца и на тях трябва да се купи , може нещо сладко дори по едно шоколадово яйце  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 16
Това е ясно,но съм чувала,че в Англия или Америка(не съм сигурна къде точно)гостите освен питиета си носят и салати,мезета.....знам ли и още какво....та за това питам-да не се изложим нещо все пак.....

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ми ако сте на барбекю в Англия и Америка си вземете салатите. Ние почти всеки уиекнд сме  някъде на някоя вила на барбекю и вече със затоврени очи знам какво да купя. Ако са ни и близки приятелите дирекнто ги питам какво още трябва да вземем

# 6
  • Мнения: 16
Там е работата,че не са много близки-питахме и... нищо по въпроса.Да не говорим,че са перфектни кулинари и естети.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Тогава вземете това, което съм ти напсала алкохол , мезе и нешо за децата

# 8
  • Мнения: 16
Макар и да не съм решила още какво да подготвя-благодаря на всички за отговорите(партито е тази вечер) - май ще има тур по магазините...докато открия походящите неща.

Общи условия

Активация на акаунт