Въпрос за Проктогливенол?

  • 1 895
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
Да попитам майчетата, които са го ползвали дали има някаква вреда свещичките Проктогливенол  при кърмене?
Появиха ми се хемероиди след раждането и ми казаха да си слагам вечер по една, но ме притеснява дали могат да се ползват при кърмете !

# 1
  • София
  • Мнения: 6 265
За свещичките не знам, аз ползвах Доксипрокт, Долопрокт и сега Масту С, все кремчета -  в упътванията нищо не казват за бременност и кърмене, но това е зашото трудно се правят изследваия на бременни и кърмачки. Ползвах, защото положението беше меко казано ужасно, облекчиха ме, не съм забелязала за сега нещо да има на бебо (пу-пу).

# 2
  • Мнения: 195
Аз ги ползвах миналия месец. В листовката пише, че не вредят на бебетата.  Peace
В момента ползвам кремчето защото положението си остава критично.  Sick

# 3
  • Мнения: 335
Аз съм ползвала от тях след раждането и не са навредили на детето  Peace Истината е че нямах голяма полза от тях,нито и от крама Масту С  Tired Ходих до нашата билкова аптека и се оказа че правят крем на билкова основа,които е точно за външни хемороиди и може без проблем да се използва по време на кърмене.Ако намериш аптека където да попиташ дали го правят,ти го препоръчвам горещо.От няколко мазания има страхотен ефект  Peace

# 4
  • Мнения: 406
След 2 туби проктогливентол се оправих! : : Praynig

Общи условия

Активация на акаунт