Какъв браузър използвате?

  • 5 727
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Какъв браузър използвате? Ако са повече от един кой от тях предпочитате? Знаете ли нещо за старите нови браузърни "войни"?

# 1
  • Мнения: 5 622
Първата опция  Grinning

# 2
  • Мнения: 524
Слим браузър. Най-много ми допада.

# 3
  • Мнения: 6 992
На работа Експлорър, вкъщи Файърфокс. Предпочитам си файърфокса...по-гладък ми е. Експлорърът ми е ръбат, дори новият. Rolling Eyes

# 4
# 5
  • Мнения: 2 196
Opera и IE,но предпочитам Opera-та.
Нищо не знам за старите нови браузърни ''войни''.

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Опция 1. Нямам оплаквания.
На служебния имам инсталирана и Опера, но никога не съм я пробвала.

# 7
  • Мнения: 2 891
Аз Firefox, съпругът ми Maxton.

# 8
  • Мнения: 4 371
Аз Авант, а мъжът ми Мозила.

# 9
  • Мнения: 389
За лични нужди - Firefox. За работа - всички, няма как.

Колкото мога да кажа за браузърните войни, сто пъти повече мога да кажа за поддръжката на новите уеб стандарти, изобразяването на един и същи код по различен начин, ши*аните бъгове на CSS и другите браузърни проблеми, които вгорчават иначе спокойния живот на един уеб програмист.

Ето статистика за употребата на различни браузъри, по-представителна е от тия евентуално 500 човека, които ще ти гласуват в анкетата.
http://www.w3schools.com/browsers/browsers_stats.asp

Освен ако не те вълнуват предпочитанията точно на форумките.  Wink

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 10:59 от Рони Бо

# 10
  • Мнения: 4 111
Гласувах за "Опера" - не я сменям за нищо.

И аз не знам нищо за браузърните "войни".

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Mozilla Firefox  newsm10
На работа съм с IE, но не ми допада нещо.

# 12
  • London, baby
  • Мнения: 800
Mozilla  Peace

# 13
  • Мнения: 103
За лични нужди - Firefox. За работа - всички, няма как.

Колкото мога да кажа за браузърните войни, сто пъти повече мога да кажа за поддръжката на новите уеб стандарти, изобразяването на един и същи код по различен начин, ши*аните бъгове на CSS и другите браузърни проблеми, които вгорчават иначе спокойния живот на един уеб програмист.

Ето статистика за употребата на различни браузъри, по-представителна е от тия евентуално 500 човека, които ще ти гласуват в анкетата.
http://www.w3schools.com/browsers/browsers_stats.asp

Освен ако не те вълнуват предпочитанията точно на форумките.  Wink

Това имах предвид, наясно съм с това, което си написала и статистики мога да следя на всеки сайт, който правя или някой е направил от web counter-ите. Но все пак ме интересуваше конкретно тукашната аудитория какво ползва..

Дали тези, които предпочитат един или друг браузър, напр. MS IE vs. Firefox (защото FF е този, който гони MS IE) могат да обяснят въз основа на какво правят избора си? В смисъл, ако са редови юзъри, а не web програмисти, дизайнери и прочие?

# 14
  • София
  • Мнения: 5 828
На работа ИЕ, вкъщи Мозила. Нищо не знам за разни войни, и с двата ми е удобно да работя.

Общи условия

Активация на акаунт