Кой е добрият и кой е лошият при вас?

  • 2 432
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Та така......

Кой е добрият и кой е лошият при вас????? С това не искам да засегна чувствата на пишещите тук,но по мое  скромно мнение винаги единият родител е добрият, а другият макар и с една идея - не чак толкова добър!

В нашето семейство мама(демек моята особа bowuu) е лошият!По-строга, по-взискателна, докато тати.......Тати е душа човек за децата и много, много обичан от тях!!! Не че аз не съм обичана.......

Въобще има ли подобно разделение при вас?

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 10:25 от Мама Цоцоланка

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Нямаш опция "и двамата сме лоши". Аз бих кликнала нея.  Grinning Grinning Grinning

Май от двете злини аз съм по-малката.

# 2
  • Мнения: 11 607
Нямаш опция "и двамата сме лоши". Аз бих кликнала нея.  Grinning Grinning Grinning

Май от двете злини аз съм по-малката.

Винаги единият е по-добър! Няма само лоши в едно семейство!

# 3
  • Мнения: 2 700
Ами при нас и двамата сме ту добри, ту лоши. Аз съм по-взискателна. Освен това съм и сангвиничка, така че повиквам често, но пък съм по-компромисна. Покрай литературата, която съм изчела за отглеждане на деца се опитвам да отсявам ситуациите и да ги степенувам по важност. Мъжът ми, обаче, го раздава принципен и когато реши, че нещо не е така както трябва да бъде, и Господ да слезе от небето не може да го убеди в противното.
Не съм гласувала - няма я моята опция.

# 4
  • Мнения: 1 568
Ами при нас и двамата сме ту добри, ту лоши. Аз съм по-взискателна. Освен това съм и сангвиничка, така че повиквам често, но пък съм по-компромисна. Покрай литературата, която съм изчела за отглеждане на деца се опитвам да отсявам ситуациите и да ги степенувам по важност. Мъжът ми, обаче, го раздава принципен и когато реши, че нещо не е така както трябва да бъде, и Господ да слезе от небето не може да го убеди в противното.
Не съм гласувала - няма я моята опция.



И при нас така! Peace

# 5
  • Мнения: 11 607
Ами при нас и двамата сме ту добри, ту лоши.  Не съм гласувала - няма я моята опция.

Гласувай! И Маргалото също!

# 6
  • Мнения: 2 700
Гласувах Peace

# 7
  • Мнения: 8 769
Ей, Мама Ц, да не ти подхвърлим идея, веднага я пресътворяваш в дискусия!  Wink
Аз съм по-лошата, също като тебе...но все на мен ми се обясняват дечковците в любов. Flutter

# 8
  • Мнения: 234
Не мога да преценя!Май аз по-честичко се карам или "мърморя",но пък таткото винаги е на моя страна!!!
Сега попитах най-голямата си щерка и тя каза: Естествено,че татко е по-добричкия .Ти постоянно ни даваш задачки..... но пак много те обичаме и не можем нито без теб нито без тати Thinking

# 9
  • Мнения: 1 092
У нас тати е добрия , а мама лошия полицай Joy
гласувах  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз упорито се опитвам да представя таткото като "лош", обче това не му се отдава много - липсва му последователност и понякога е подвластен на моментните си настроения. И затова се редуваме - хубаво е, че дори и да не сме на едно мнение, пред каката винаги се поддържаме.

# 11
  • Мнения: 8 999
Редуваме се с мъжа ми - така ги държим в шах - никога не знаят от къде какво ще им се стовари на главите!

# 12
  • Мнения: 151
И двамата сме ту добри, ту лоши. Според ситуациите.

# 13
  • Мнения: 236
Ами, ако по-лош означава по-изискващ и налагаш правилата, то тогава отговарям с АЗ
Особено след развода ни, бившият много се старае да е мил и добър с детето и дори и да забележи нещо нередно ми звъни с нареждане: Обърни му внимание за това, не му позволявай онова...
Направо ми идва в такъв момент да го  ritnik

# 14
При нас тате е по-добрият.Повече я глези, повече и угажда, повече се съобразява bowuu

Общи условия

Активация на акаунт