Отговори
  • Мнения: 230
Много ви моля мамички, помогнете, ако знаете някоя. Може и частна да е. Трябва да започна работа не по мое желание, просто нямам избор. А  баба ми, на която разчитах ми заяви"...не мога да си напазаря и да си сготвя като бебе то е при мен"  Cry Cry Cry. Просто ме смаза с тези думи...ама карай друг път ще ви поплача и на вас. Сега ако може да намерим ясла за Дани, добре ще е. Ако не здраве да е, все ще се оправя. Благодаря предварително.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Не знам в кой квартал си. Моят син беше в Ясла №10. Намира се на ул. Богомил. В центъра е. Там приемаха деца точно от 8 месечна възраст. Синът ми сега е на 7 години, значи от поне 4 години идея си нямам какво се случва там, но е една от известните и реномирани ясли.

Моят съвет е щом можеш да си позволиш частна ясла, то помисли за варианта детегледачка. За толкова малко бебе, аз лично, не бих се втурнала към яслата.

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 09:53 от dara

# 2
  • София
  • Мнения: 3 421
Сигурно сте мислили и други варианти, но такова малко бебе на ясла...чак ми става мъчно.
Бабата няма ли да издържи няколко месеца ти да готвиш и да пазарувате за седмицата, пък тя да гледа бебето.

# 3
  • Мнения: 47 962
за пловдив не знам, но искам да ти дам кураж че яслата не е страшно  и лошо място, както пишат повечето форумки, и че ако се помолиш на директорката ще приемат детето ти и на 8 месеца, стига да имаш основателни причини
успех!

Общи условия

Активация на акаунт