Булчински рокли под наем?????

  • 2 631
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Да знаете в Югозападна България къде има подобен магазин,който дава рокли под наем за  булки?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Във Варна в почти всеки магазин  за нови рокли, има и рокли , които се дават под наем. Когато аз бях булка, преди 5 год., обаче изчислих, че наемът + хим. чистене ми излизат горе-долу 2/3 рокля. затова си уших за 200 лв. и получих ваола безплатно.
Успех в тъсенето

# 2
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 За Югозападна България пита момичето,Варна нещо никак не ми се връзва в този район? Wink

# 3
  • Мнения: 3 457
а за малки булки  6 г.  някъде да знаете под наем  и колко би излязло newsm78

# 4
  • Мнения: 11 607
а за малки булки  6 г.  някъде да знаете под наем  и колко би излязло newsm78

За малки булки има страхотни рокли на ИЛиенци, в един специализиран магазин за детско празнично облекло...Бяха до 50лв. - за мен твърде поносима цена!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 916
За Югозападна България пита момичето,Варна нещо никак не ми се връзва в този район? Wink
Да така е. Варна е точно на срещуположния  Grinning край. Не се изразих правилно, исках да кажа, че вероятно и по другите грдове в булчинските магазини да давт и под наем.

# 6
  • Мнения: 3 457
а за малки булки  6 г.  някъде да знаете под наем  и колко би излязло newsm78

За малки булки има страхотни рокли на ИЛиенци, в един специализиран магазин за детско празнично облекло...Бяха до 50лв. - за мен твърде поносима цена!
това да си купя ,а не под наем нали?Аз намерих една страхотна за 504 ,но се зачудих защото никъде на друго място не бях гледала  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 11 607
koteto 123 да за купуване е магазина, а не под наем....А цената на твоята рокля 504лв ли е #Crazy?

# 8
  • Мнения: 3 457
koteto 123 да за купуване е магазина, а не под наем....А цената на твоята рокля 504лв ли е #Crazy?
50$ ама нещо не съм го натиснала като хората  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт