в коя седмица на 3измерен видеозон и къде

  • 1 344
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 363
Здравейте.Бихте ли ми казали кога е най -походящо да погледаме нашето бебче на 3d и да видим мъж ли е или дама?Сега съм 16/17 та седмица.Другият ми? е къде да отида.Искам да ми дадат диск .Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 9
Между 19 и 22 седмица.Аз лично ще ходя в Плевен.

# 2
  • Мнения: 676
На мен ми казаха, че е най-добре към 14-та седмица и аз тогава ходих за първи път.Не погледнах откъде си, аз съм от Варна и ходих през цялата бременност при др.Давидков - той прави и дискове по желание.

# 3
  • Мнения: 165
Аз лично ходих вчера на 4D в 22 седмица съм.До последния момент не успяхме да го видим,защото пъпната връв беше м/у краката му.НО НАКРАЯ "УРА"-МОМИЧЕ Е........ Hug

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Между 19 и 22 седмица, а ти от къде си newsm78

# 5
  • Мнения: 363
Ами аз съм от софия.мисля в 20та седмица да отида но още незнам къде.Адали тогава щее достатъчно оформено човечето?

# 6
  • София
  • Мнения: 4 585
Аз ходих в 19 г.с. при доцент Томова в МД София. Имам някакъв неин телефон, но не знам дали е актуален.

# 7
  • Мнения: 7 947
20 седмица, във "Фемина" или нещо подобно беше името - дават диск със запис. Като вървиш по "Раковски" от "Сливница" към "Дондуков" веднага първата перпендикулярна улица в дясно.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 271
В 18 седмица, ходих в МЦ"Фемина" - ул"Дунав", до Бърза помощ се намира, там дават и диск, ама трябва да кажеш предварително че искаш да ти направят запис.

# 9
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Аз ходих при д-р Мазнейкова в " Св. София" в 20седмица ( преди 3дни) на ФМ. Много съм доволна, защото погледнахме всички органи и видяхме, че МОМЧЕНЦЕТО се развива перфектно.

# 10
  • Мнения: 10 982
Аз ходих при д-р Мазнейкова в " Св. София" в 20 седмица на ФМ. Много съм доволна, защото погледнахме всички органи

Аз също ходих при нея и подкрепям казаното от iramira.  Peace

# 11
  • Мнения: 2 242
първата бременност 17г.с. при доц.Томова
втората в 18г.с. пак при нея

# 12
  • Мнения: 493
Мен ме прати моя лекар  с направление без(да съм искала)в 20г.с. Peace,защото също така се гледа бебето за аномалии Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 4 895
В 18 г.с. отидох при д-р Димитър Марков в АГ-център "Димитров" - ул. "Константин Иречек" 17 /между арката на Александровска болница и Пирогов/. Тел. за записване на час: 954 73 40
Но да предупредя, че прегледът е скъп - 50 лв.

# 14
  • Мнения: 160
Аз ходих при Мазнейкова и съм доволна,защото всичко беше наред,зарадва ни че ще имаме момиченце,много е вълнуващо да видиш бебока,вече приличащ на човек,затова те съветвам да отидеш към 22-23 седмица,а и доктора ми каза че това е най-разумния период.Прегледа струва 70 лв.,а ако искаш диск още 10 лв.,диска ти го дават от там и няма нужда да носиш нищо,защото съм чела някъде по форумите ,че трябвало и видео касети и т.н....дрън-дрън.Телефон за записване 818 46 00 МБАЛ"СВ.СОФИЯ",мисля че адреса беше на бул.България 100,но все пак попитай.

Общи условия

Активация на акаунт