ПМС

  • 2 990
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Понеже на повечето жени не им се отразява добре менструацията (стават нервни, гадни, раздразнителни, злобни и т.н.) предлагам да се направи нещо като виртуална дъска във форума на която да се води отчет коя колежка кога е в ПМС за да знаем останалите да не я закачаме. Така мисля ще се избегнат много недоразумения защо довчера кротката колежка от форума е била мила и добра а днес фучи и трещи .... То не е трудно да се сети човек ама все пак е добре да го има черно на бяло. Освен това тук е Клюкарник и какво по-хубаво от това да се пускат клюки на коя и е закъсняло и защо й е закъсняло  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 185
Аз съм на червено в момента,ма не съм лоша никак. Mr. Green

# 2
  • Мнения: 4 451
Ааа, не ми закъснява Naughty, баш на време си ми дойде. Моля не ме закачайте тези дни. Mr. Green

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Абе я направо всички да си снимат менструалните календарчета и някой да се наеме да качи датите в Календара Mr. Green

Аз не страдам от ПМС. Моето няма да го снимам Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 6 991
Тая тема ме скърши Shocked Laughing

# 5
  • Мнения: 212
Аз съм на червено в момента,ма не съм лоша никак. Mr. Green
Една колежка от службата казваше да не я закачаме щото била технически неизправна тия дни Simple Smile
сигурна ли си че не си лоша. сигурно си изключение. теб няма да те броим тогава Simple Smile

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Колкото повече те чета, Бобе, толкова по-убедена съм, че трябва да има циклични календарчета и за мъжете.

# 7
  • Мнения: 212
Колкото повече те чета, Бобе, толкова по-убедена съм, че трябва да има циклични календарчета и за мъжете.
Благодаря ти. Simple Smile От твоите уста ми звучи като комплимент това Simple Smile

# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Колкото повече те чета, Бобе, толкова по-убедена съм, че трябва да има циклични календарчета и за мъжете.
Joy

Едно време, като студенти, с моя мъж бяхме командири на ученическа бригада. Мацетата го пробват моя "Другарю, може ли да ида да си сменя превръзката?". Той се изчерви, пусне я и тя се не връща по половин час. След нея - друга...Един ден, втори, трети...На третия ден на вечерна проверка се изрепчи моят скъп: Уведомявам ви, че очаквам утре и на мен да ми дойде" Shocked Шок и ужас ви казвам. Повече превръзка се не видя. Лошо нещо е мъжката менструация Mr. Green

# 9
  • Мнения: 3 423
Аз моя благоверен отдавна съм
го инволвирала, така че не ми
се налага да знам кога точно ми
идва или не ми идва. Съжалявам,
не мога да съм полезна в темата.
Всичко по дни и часове води той.

# 10
  • Мнения: 212
Що бе. хора сме все пак. какво лошо има. дето се вика като едно семейство сме.  Grinning само си помисли колко плюсове има тази идея Simple Smile най-малкото е че ще се знае коя кога и как и да не я закачаме. освен това така колектива ще се сближи още повече и ще почнем да се чувстваме още по-близки Simple Smile само плюсове виждам в идеята

# 11
  • Мнения: 6 991
Хубаво. На 18 хапче не хващат дивите, почва да ме боли глава, гърди. Това прави около...оф, не мога да смятам. 14 дни преди да ми дойде. Обаче не знам на кое хапче съм сега, май на 6тото.
Обаче преди хапчетата по-зле го преживявах. Сега не съм толкова злобна и раздразнителна. Тъй че мен можете по всяко време да ме закачате bowuu

# 12
  • Мнения: 5 393
Не страдам от ПМС. Flutter

# 13
  • Мнения: 2 792
 Не страдам от желание за групово конфигуриране
 и Борисе не ми казвай, че съм постоянно ПМС, в грешка си  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 034
някак си ексхибиционизмът ми не е стигнал дотам, че да ми се иска да си изплющя и месечните неразположения публично.

Общи условия

Активация на акаунт