Някой знае ли нещо повече за новото риалити "Островът на изкушенията"??

  • 1 870
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Аз знам че започва през месец септември както и че двойките трябва да са сключили брак и да имат дете. Ако някой знае нещо повече за правилата участниците наградата нека сподели....

# 1
  • София
  • Мнения: 15 453
Гадно е!Уж отиват двойки които се обичат и си вярват,но накрая всеки си тръгва с друг. Разделят ги мъже с изкусителки и жени с изкусители.После на едните показват снимано ,какво правят другите и обратно.Ревове, сълзи, сополи, нови двойки ,раздели.

# 2
  • Мнения: 1 446
А аз знам, че НЕ трябва да са женени, да са двойка с дете - да, но без сключен брак.

А махленската клюка донесе /приятел на приятеля на колежката ми щял да се снима/, че щели да го снимат 20 дни. Според мен това време е недостатъчно за изневяра, но може и да греша.

# 3
  • Мнения: 575
Четири двойки ще бъдат. А изкусителите около двайсетина...И доколкото знам условието е да нямат брак и деца, а просто да са със сериозна връзка.

# 4
  • София
  • Мнения: 15 453
Аз знам че започва през месец септември както и че двойките трябва да са сключили брак и да имат дете. Ако някой знае нещо повече за правилата участниците наградата нека сподели....
Да са дългогодишни двойки, но не с брак и деца.

# 5
  • София
  • Мнения: 15 453
Аз гледах тук няколко серии, прави се всичко възможно да ги предразположат към изневери.Дори и на едните и на другите им показват преиначени неща, за да се хванат и те да тръгнат да си връщат.

# 6
  • Мнения: 5 622
Аз гледах тук няколко серии, прави се всичко възможно да ги предразположат към изневери.Дори и на едните и на другите им показват преиначени неща, за да се хванат и те да тръгнат да си връщат.

Свръх тъпо.... То е ясно, че ще са разни манипулации..Интересно дали някой се връзва..Явно да, щом съществува такова предаване.И какво?- дават ли ги как се праскат странично или?  Thinking

# 7
  • София
  • Мнения: 1 176
И какво?- дават ли ги как се праскат странично или?  Thinking
съмнявам се.

# 8
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
май ще е поредната тъпотия, която няма да гледам-.

# 9
  • Мнения: 2 673
божкеее  ooooh!нЕма морал вече...

# 10
  • Мнения: 5 462
В това реалити много подходящи участници щяха да бъдат тройка спатия Мъро , Миро и Елена ................. hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
Мен пък ще ми е интересно да видя участниците ???? newsm78Дали тези които показват в рекламата са част от участниците в първия сезон ???Някой има ли инфо ?

# 11
  • Мнения: 1 434
Определено   шоуто  ще се гледа от  4 двойки   май само една  е издържала на изкушението   Laughing
Сред изкусителките   има и   мис  България   .Доколкото е известно    се прави   абсолютно  всичко  вьзможно    мъжът и  сьответно  жената  да   съгреши  .Алкохол   ..    в изобилие    плюс красиви манекенки   басейни масажи  ..липса на врати   само един балдахин  ги разделя   едни от други .Ако ти е малко по слаб ангела и    си при сьседката  hahaha  Laughing

# 12
  • Мнения: 246
Алкохол   ..    в изобилие    плюс красиви манекенки   басейни масажи  ..липса на врати   само един балдахин  ги разделя   едни от други .Ако ти е малко по слаб ангела и    си при сьседката  hahaha  Laughing

 ooooh!

Е затова никога не бих участвала - с моите слаби ангели... Joy

# 13
  • Мнения: 1 632
Аз за тва не харесвам НОВА.Те май се отдават изцяло на интригата,за да печелят рейтинг.

# 14
  • Мнения: 4 435
В това реалити много подходящи участници щяха да бъдат тройка спатия Мъро , Миро и Елена ................. hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
Мен пък ще ми е интересно да видя участниците ???? newsm78Дали тези които показват в рекламата са част от участниците в първия сезон ???Някой има ли инфо ?


Същите са хората защото една съфорумка каза че едно момче от рекламата й е познат и той участва.
Гледам пак на морал го ударихте.Още от началото хората обясниха че това ще предствлява.Който не иска да не гледа.Ама заключения от сорта на -Аз Нова за това не гледам.Нова не са го измислили това,те си плащат на тези които държат лиценза и това е.Аз ако седна да критикувам някой,това ще бъдат хората че са отишли там,но все пак те и знаят най-добре.Никой не мога да съдя.

Общи условия

Активация на акаунт