когато ходите на масаж

  • 13 706
  • 60
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 888
какви мисли ви спохождат.....аз съм била два пъти....Днес бях пак - масаж с аромотерапия. Голям кеф.По - хубаво от секса даже..Обаче, докато релаксирах под опитните ръце на масажиста си представях как еротично се галим с един мъж - никой конкретно, просто така - бяха пуснали релаксираща музика,свещи и на фона на това и  допира на масажиста,се пренесох в една друга еротична  картина....голяяям кеф...само мисли...нищо конкретно, защото не ми стиска толкова явно...При вас как е?

Последна редакция: ср, 29 авг 2007, 15:38 от Petrova_

# 1
  • Мнения: 2 978
Мръсница! Twisted Evil


п.п. Къде ходиш на масажжжж? Flutter Whistling

# 2
  • Мнения: 799
Хм, трябва да започна да ходя на масаж  Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Нямам такива фантазии по време на масаж... Crazy Обикновено страшно много се отпускам, доспива ми се и ме мързи дори да фантазирам...

# 4
  • Мнения: 455
и аз много обичам да ходя на масажи,но се отпускам и не мисля за нищо.

Последна редакция: ср, 29 авг 2007, 15:42 от simona06

# 5
  • Варна
  • Мнения: 826
Не ходя и никога не съм ходила.

# 6
  • Мнения: 5 622
Да не си била на еротичен масаж  newsm53

# 7
  • София
  • Мнения: 888
Мръсница! Twisted Evil


п.п. Къде ходиш на масажжжж? Flutter Whistling

Laughingфитнес център Младост 1.След постоянната грижа за децата фитнеса и масажа са единствената м ивъзможност да остана спокойна...А пък фантазиите........балсам за душата направо... Mr. Green

# 8
  • Мнения: 47 893
мен затова ме масажира само мъжът ми  Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 888
Да не си била на еротичен масаж  newsm53
А бе уж се води масаж с аромотерапия...Да знаеш,че мъж те пипа и нищо няма да ти направи  е страхотно....

# 10
  • Мнения: 11 306
Нямам такива фантазии по време на масаж... Crazy Обикновено страшно много се отпускам, доспива ми се и ме мързи дори да фантазирам...
Аз пък ходя при една мацка с вълшебни ръце и също много добре се отпускам. Ароматични масла, някакъв индиански фолклор за музикален фон и една индианска висулка против кошмари над главата ми. Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
Да знаеш,че мъж те пипа и нищо няма да ти направи  е страхотно....

 newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
някакъв индиански фолклор за музикален фон и една индианска висулка против кошмари над главата ми. Peace

Как й е индианското име на масажистката ти... hahaha

# 13
  • Мнения: 3 782
Мале, като ви слушам направо ми се доходи на масаж. Искам и аз! Незнам обаче дали ще си представям нещо, защото съм много зле вече с въображението, вместо да летя в облаците, аз се разхождм из дупките и калта.... Petrova_, наистина ти завиждам за тези усещания  Peace

# 14
  • Мнения: 1 952
Жена ме масажира и не може да ме развълнува така, но много весело си прекарваме с нея на масажите, чак съм се пристрастила.

Общи условия

Активация на акаунт