Каква помпа за кърма?Какъв стерилизатор?

  • 5 746
  • 58
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Каква помпа за кърма бихте ми препоръчали да си купя?Вече има и ел.помпи и аз много се чудя? newsm78Искам някоя ,която наистина да върши работа,не само да си дам парите.

И за стерилизатора искам да попитам.Какъв бихте ми препоръчали за МВ,електронен или разтвор за студена стирилизация?? newsm78

Това ще ми е трето бебче,но всичко се променя с времето,затова се интересувам за да не си харча парите за ненужни вещи.Благодаря на всички,които ще се включат в темата. Peace

# 1
  • София
  • Мнения: 718
Аз ползвах елктрическа помпа на медела и студен стерилизатор на Чико. И от двете съм много доволна, но имай впредвид, че ако имаш шишета на Авент заемат доста място в стерилизатора на Чико- той си е направен за тяхните шишета.

# 2
  • Мнения: 4 496
Помпа не съм ползвала,не мога да ти препоръчам.Но от студения разтвор на Чико съм много доволна!  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 371
Аз ползвам помпа за кърма на Авент, ръчна. Доволна съм. Не е мръднала до сега.  Електрическа не съм ползвала и нямам наблюдения. Стерилизаторът ми е на Чико. И от него съм доволна. За МВ.
 Simple Smile

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 513
Помпа Авент,стерилизатора ми беше електрически и в него се събираха всякакви шишета Peace

# 5
  • Мнения: 711
Аз ползвам ел.помпа на Playtex, която е за двете гърди. Бебо изобщо не иска да цока за това се цедя и му давам. Тази помпа има 3 степени и е направена така, че максимално да имитира сукането на бебето. Имах адски проблеми с гърдите след изписването, но само за няколко цеденета с помпата се оправих, а всички се бяха наплашили здраво понеже гърдите ми бяха адски, ама адски зле. Сега нямам никакви проблеми и за това навсякъде я препоръчвам тази помпа. Проблема е, че не съм я виждала в БГ. На мен ми я донесоха от САЩ и струва около 100$. Ако има как да си я поръчаш наистина си залужава.
Стерилизатор ползвам на Авент за микровълнова.  Peace

# 6
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Помпа на Авент! За мен няма по добра! От ръчните де...
Стерилизатор също си купих на Авент и така и не го ползвах.
Когато цедях не съм събирала кърмата и ползвах помпата в родилния дом и за оправяне на запушвания на канали.
Кърмихме се дългичко и не ми е бил необходим. 

# 7
Електронна на Авент-7 месеца изцеждах постоянно-не искаше да суче.Стерилизатор също на Авент за микровълнова.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 099
Стерилизирам със сребърен разтвор (Аркол - 3 лв). Безвредно и мощно.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 099
Имай предвид, че стерилизатора на Авент не влиза във всички микровълнови! Чико е по-компактен и по-евтин. Понастоящем го ползвам за отцедник - има и капак, и дъно за отцедената вода.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 155
стерелизатора ми е Чико, шишетата също, а помпата... пак на Чико обикновена помпичка за 6.50лв.свърши ми добра работа

# 11
  • Мнения: 724
Всичко ми е на Авент.Студената стерилизация на Чико ми мирише ужасно.Стерилизирам в микровълнова /мойта е от големите/ помпата също ми е Авент и бях доволна от нея.

# 12
  • Мнения: 5 401
Помпата ми е на Авент, а стерилизитор не съм купувала. Тенджера с вода и айде хоп...

# 13
  • Мнения: 22 414
Съвсем от скоро използвам помпа.
Помпата е на Чико и разтвор за студена стерилизация. Доволна съм и от двете, но смятам да си купя електрическа на Авент.

# 14
  • Мнения: 592
Аз ползвам помпа за кърма на Авент, ръчна. Доволна съм. Не е мръднала до сега.  Електрическа не съм ползвала и нямам наблюдения. Стерилизаторът ми е на Чико. И от него съм доволна. За МВ.
 Simple Smile
И аз така.Като и помпата и стерилизатора са ми от 2004 год

Общи условия

Активация на акаунт