Стана модерно спортистите да катастрофират

  • 2 191
  • 18
  •   1
Отговори
След Максим Стависки и Армен Назарян се набута в катастрофа. Написа го Клюки.Нет. Какво ще кажете? Май стана модерно, а?!

# 1
  • Мнения: 2 821
Доколкото разбирам не е бил виновен той. Отнели са му предимство. При Стависки случаят беше съвсем различен и много дискутиран тук....

Пък този сайт има убийствен речник Crazy

# 2
  • Мнения: 25 568
Е, той поне никого не е утрепал! Сигурно, защото е бил трезвен...  Whistling

# 3
  • Мнения: 4 447
Я, па и тоя ся! Shocked

Ааааа, аз вече на вестници не вярвам! Naughty Хич няма дфа се Очудя, ако е бил в грешка Назарян.

Пък и може и да не е бил, ами всичко да е измислица, че да има шум. Вече не се знае знае ли се...

И да си дойдем на темата, бе, кво станА с Максима, бе?  Thinking

Аз имам едно предложение за петиция - делото да е публично, какво ще кажете?  Flutter

# 4
Че вестниците нима не писаха и за Стависки? Ако всичко, написано във вестниците, не беше вярно, то би следвало и Стависки никога да не е катастрофирал  Joy

# 5
  • Мнения: 4 447
Че вестниците нима не писаха и за Стависки? Ако всичко, написано във вестниците, не беше вярно, то би следвало и Стависки никога да не е катастрофирал  Joy

Ти май не си чел 2-те теми за Стависки тук. Не се изказвай неподготвен  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 263
Какво означава, че станало модерно спортистите да катастрофират?  newsm78 Имаш пред вид, че го правят умишлено ли? Не е най-малкото морално да се подхожда по този начин. Те са хора, като всички нас и им се случва същото, като на всички нас!

# 7
  • Мнения: 2 792
 Това някакъв опит за реклама на клюкарски сайт ли е?
  По темата не ми се вярва разни хора да катастрофират ей така заради модата, независимо от професията им.

# 8
  • Мнения: 1 312
Какво означава, че станало модерно спортистите да катастрофират?  newsm78 Имаш пред вид, че го правят умишлено ли? Не е най-малкото морално да се подхожда по този начин. Те са хора, като всички нас и им се случва същото, като на всички нас!

 Peace
Много е тъпо да се твърди подобно нещо.
Нещастието никога не е било на мода сред която и да е прослойка на обществото.
Сайта го видяхме.
За първи и последен път  Naughty.

# 9
  • Мнения: 677
Мъжете във форума верно са много зле.

# 10
  • Мнения: 1 312
Мъжете във форума верно са много зле.

Не всички,не всички Wink

# 11
Мъжете във форума верно са много зле.
Мене също не ме кефят мъжете в тоя форум!

# 12
  • Мнения: 677
Тоя па си ексхумира тъпата тема.

# 13
  • Мнения: 6 164
Тоя па си ексхумира тъпата тема.

Ох със сълзи се смея вече... Joy

# 14
  • Мнения: 4 447
Тоя па си ексхумира тъпата тема.

Ох със сълзи се смея вече... Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт