Столчета за кола Römer

  • 4 459
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 137
Здравейте! Laughing

От дълго време търся столчета за кола. Чувала съм много добри работи за немските столчета Römer, но не съм ги виждала никъде. Сега разбрах, че ги внасят вече и у нас - www.eurobridge-bg.com. Някой знае ли къде се предлагат?

Хубав ден на всички!  bouquet

# 1
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ами в сайта има телефони на вносителя,звънни и питай. Peace

# 2
Те може и да ги продават направо, но е друго да ги види човек на живо и да ги пипне... И аз ще следя темата.

# 3
  • Мнения: 2 723
Има един бебешки магазин на Вапцаров. 9 месеца, май се казваше. Намира се в отсечката между симеоновско шосе и софия ленд, от дясната страна , ако пътуваш по посока софия ленд.
Дано си ме разбрала

# 4
  • Мнения: 902
Рьомер се внасят от вносителите на хонда за българия. Имат ги в магазина си за авточасти в Бъкстон. Продавачката обаче не е в час и трябва да се видят на място.

# 5
  • Мнения: 137
Благодаря на всички, които са ми писали.
Ще проверя по местата, които сте ми споменали.
Аз звънях на телефона от сайта на вносителите. Много бяха любезни, но все още са в преговори с различни магазини. Ще видим какво ще правя.

Хубав ден на всички Heart Eyes  bouquet

# 6
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Засега се доставят направо от вносителя, докато заредят магазините.

# 7
Просто за информация, вчера видях столчета Romer и Britax в магазин 9+ (София). Не знам дали имат пълна гама модели и цветове. Просто ми направи впечатление едно столче-кошница (страхотен червен цвят с индийски мотиви) и забелязах, че марката е Romer (sorry че не мога да го напиша правилно, ама това о с двете точки го нямам).

# 8
  • Мнения: 16
Връщам темата, защото чак сега я виждам. В момента си търсим столче за кола и на 90% сме се спряли на Romer. Те всъщност са Britax Romer. Прочетох и видях в най-различни класации, че ги водят No.1, а пък в една класация Топ 10 бяха на 1,2,4 и 8 място с 4 различни модела.
Та, ако още се интерсувате къде може да ги намерите - има ги в Piggy's House.
Обаче, да попитам някой да ми предложи някаква друга марка, за която смята, че столчетата им са сигурни? Мерси!

# 9
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
И аз ги гледах вчера в Piggy's House. Даже се чудим Рьомер ли да вземем или Рекаро. Според рекламата от продавачката това са най-добрите столчета на пазара според краш-тестовете. На външен вид също хващат окото. Ще прегледаме сайтове с краш-тестове и ще пазаруваме.

# 10
  • Мнения: 7 605
И ние сме с Рьомер, първо имахме коШницата Бейби Сейф Плюс, а сега имаме Дуо Плус тук, и Еволва 123 в колата в БГ  Wink

Не zнам на какви цени ги продават в БГ, но обикновенно слагат немалка надценка. Аz си поръ4ах стол4ето zа БГ от http://www.kindersitze-shop.de/  и ми го доставиха среЩу 25? в рамките на 10 дена до Варна. Може би си струва да сравнявате цените  Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 6 356
Рьомер Кинг са на първо място в тестовете, изобщо няма място за колебание.

# 12
  • Мнения: 1 172
Мисля, че с такива обурудват новите Мазди.

Можеш да видиш на сайт-а на Мазда Бг или да се обадиш там да питаш, ако не откриеш вносител на тези столчета.

Общи условия

Активация на акаунт