Bioterm и по-точно хидратиращата маска

  • 688
  • 6
  •   1
Отговори
  • Cофия
  • Мнения: 1 212


ползвали ли сте  тази маска момичета? доволни ли сте от ефекта? и как по-точно се нанася? на опаковката пише само върху много добре почистено лице, това е ясно, ама нито пише колко време да стои, нито нищо, като си намазах на ръката, тя попи като крем newsm78 може ли някоя да ме просветли, че явно съм мноооооо смотана Blush

Последна редакция: ср, 29 авг 2007, 10:48 от RS

# 1
  • Мнения: 2 936
ще отговоря не точно по въпроса ти....аз имах една маска на Пейо,гелообразна консистенция..нанасях на лицето и тя също попиваше веднага.на опаковката пишеше 15-20 мин.имах я преди година,не си спомням точно вече.. и след това ако има излишък да се попие с хартиена кърпа  Peace
дано съм ти помогнала поне малко...

# 2
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
ще отговоря не точно по въпроса ти....аз имах една маска на Пейо,гелообразна консистенция..нанасях на лицето и тя също попиваше веднага.на опаковката пишеше 15-20 мин.имах я преди година,не си спомням точно вече.. и след това ако има излишък да се попие с хартиена кърпа  Peace
дано съм ти помогнала поне малко...

тоест след 15-20 мин трябва да я измия ли? защото на тази за отмиване нищичко не пише newsm78 ох срамна работа  Blush

# 3
  • Мнения: 2 936
не,не да я измиеш...просто ако усещаш,че има излишък върху кожата да го попиеш със салфетка! при мен когато нанасях маската..незнам сигурно понякога слагах повече отколкото трябва и после попивах...някак си лицето ми не можеше да поеме цялото количество което съм намазала и го чувствах странно,като пренаситено и тогава попивах  Peace но е имало и случаи,когато не ми се е налагало да използвам салфетка!

 ooooh! малко странно обяснение дадох!!!

# 4
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Аха Blush
сега вече зацепих   newsm68
много мерси за обясненията,  bouquet  ама за пръв път попадам на такава маска и за това така питам като индианец Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 9 457
Ползвала съм същата преди година-две. Simple Smile
Малко мазничка се усеща, но е нормално, защото е предназначена за суха кожа. Wink

Аз я почиствах с тампон с розова вода. Докато премахна чувстото за мазнене от лицето си. Simple Smile
Иначе ухаеше много приятно. Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 1 956
Най-добре питай в магазина, от който я купи. Аз съм ползавала други хидратичращи маски - едните се попиваха, а другите пишеше, че трябва с еди какъв си лосион да се почистят след 10 минути...

Общи условия

Активация на акаунт